Partner serwisu
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

KLM powraca do Kanady. Rejsy do pięciu miast z Amsterdamu


Wstecz Dalej

Autor:

inf. pras

Data publikacji:
2021-09-09 15:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
KLM Press

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

KLM powraca do Kanady. Rejsy do pięciu miast z Amsterdamu
fot. KLM
Od 7 września bieżącego roku linie lotnicze KLM wzmocniły swoją ofertę rejsów do Kanady. Klienci narodowego przewoźnika Holandii mają do dyspozycji codzienne połączenie z portu w Amsterdamie (Schiphol) do Toronto i Calgary. KLM oferuje także rejsy do Vancouver i Montrealu, które są dostępne cztery razy w tygodniu, a także do Edmonton. Trasa do stolicy prowincji Alberta z międzylądowaniem w Calgary jest realizowana dwa razy tygodniowo.
Dzięki współpracy KLM z kanadyjskimi liniami WestJet, klienci narodowego przewoźnika Holandii mogą korzystać dodatkowo z rozległej siatki połączeń na terenie Kanady. Podróżni wjeżdżający do Kanady nie muszą poddawać się już kwarantannie, pod warunkiem pełnego zaszczepienia oraz uzyskania negatywnego wyniku testu PCR, wykonanego do 72 godzin przed wylotem.

Globalna siatka połączeń jest bardzo istotnym elementem strategii KLM, który odgrywa dużą rolę w wychodzeniu z kryzysu wywołanego wirusem COVID-19. Holenderski przewoźnik od początku pandemii starał się utrzymać jak najwięcej tras, umożliwiając klientom odbywanie niezbędnych podróży oraz transport towarów, w tym szczepionek i środków medycznych. Obrana strategia sprawdza się. Wraz ze znoszeniem obostrzeń wjazdowych, KLM reagują zwiększeniem oferowania na poszczególnych trasach.

Po decyzji kanadyjskich władz o zniesieniu wielu obostrzeń wjazdowych, od 7 września 2021 roku KLM zwiększyły częstotliwość lotów między Amsterdamem a Kanadą. Klienci narodowego przewoźnika Holandii mają do dyspozycji połączenia (przez Amsterdam) do pięciu kanadyjskich miast.– Cieszymy się, że rząd kanadyjski daje przykład innym, umożliwiając ponowne podróże pasażerom, którzy się zaszczepili. Dzięki decyzji o złagodzeniu restrykcji możemy znowu robić to, w czym jesteśmy najlepsi: łączyć ludzi i zapewniać im niezapomniane przeżycia. Nasi klienci mogą spotykać się z rodziną, zwiedzać i odbywać podróże służbowe. Możliwość ponownego oferowania lotów do wielu miast Kanady jest kolejnym krokiem milowym na drodze odbudowy naszej oferty po pandemii. Mamy nadzieję, że również wkrótce zostaną zniesione restrykcje w podróżach do Stanów Zjednoczonych – powiedział Pieter Elbers, prezes KLM.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
185 mln euro kwartalnej straty KLM. Wzrost przychodów i silne cargo

Biznes i przemysł

185 mln euro kwartalnej straty KLM. Wzrost przychodów i silne cargo

Rafał Dybiński 30 lipca 2021

KLM uruchamia internetową weryfikację dokumentów podróżnych

Pasażer i linie lotnicze

KLM uruchamia internetową weryfikację dokumentów podróżnych

Redakcja/inf. pras. 01 sierpnia 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5