Partner serwisu
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

Enter Air przedłużył współpracę z TUI Poland o kolejne dwa lata


Wstecz Dalej

Autor:

inf. pras. oprac. ad

Data publikacji:
2019-10-21 09:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek-Lotniczy.pl/ Enter Air

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Enter Air przedłużył współpracę z TUI Poland o kolejne dwa lata
fot. Piotr Bożyk
Enter Air i TUI Poland zawarły dwuletnią umowę o współpracy, obowiązującą od sezonu Lato 2020 do sezonu Zima 2021/2022.  Szacunkowa wartość umowy w pierwszym roku wynosi 147,9 mln dolarów (ok. 569,3 mln zł). Aktualnie obowiązująca umowa na sezon Zima 2019/2020 została aneksowana do kwoty 31,4 mln dolarów (ok. 120,8 mln zł).
– TUI Polska jest naszym partnerem nieprzerwanie od 10 lat. Zaczynaliśmy współpracę od 8 tras z Warszawy i Poznania, a dziś oferujemy polskim turystom ponad 120 połączeń tygodniowo na kilkudziesięciu trasach wakacyjnych z całej Polski. Nasza współpraca stanowi olbrzymi wkład obu firm w rozwój polskiego rynku turystycznego. Podstawą wspólnego rozwoju jest stabilność obu podmiotów oraz konstruktywna współpraca przy dążeniu do zapewnienia jak najwyższej jakości usług. Cieszymy się, że nadal razem współpracujemy i rozwijamy się – mówi Andrzej Kobielski, członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Air – Dziś podpisaliśmy nową dwuletnią umowę, która w skali jednego roku jest większa o około 6 proc. od poprzedniej, ale także podpisaliśmy aneks do obowiązującej umowy, która zwiększa nasz wspólny program w zimie 2019/2020 o kolejne 41 proc. w stosunku do poprzednio zakontraktowanej części programu w zimie – dodaje.

Zawarta umowa dotyczy sprzedaży miejsc w samolotach wraz z załogą i została zawarta na czas określony do 30 kwietnia 2022 r. Wartość umowy w pierwszym roku dotyczącym sezonu Lato 2020 i Zima 2020/2021 wynosi 147,9 mln dolarów (ok. 569,3 mln zł). Dokładny wolumen i wartość umowy w drugim roku dotyczącym sezonu turystycznego Lato 2021 i Zima 2021/2022 zostaną określone w przyszłości, ale jej wartość nie będzie niższa niż 147,9 mln dolarów. Strony zawarły także aneks do aktualnie obowiązującej umowy na sezon Zima 2019/2020, w wyniku którego wartość umowy w zakresie programu bazowego wzrosła do 31,4 mln dolarów (ok. 120,8 mln zł).

Na podstawie podpisanej umowy Enter Air zapewni touroperatorowi świadczenie usług lotniczego przewozu osób i bagażu. Łączna wartość świadczeń wynikających z umowy nie jest możliwa do ustalenia i jej ostateczna wartość może różnić się od podanych wyżej szacunków. Rozliczenia z tytułu podpisanej umowy będą realizowane na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów czarterowych.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Enter Air ma za sobą świetne pierwsze półrocze. Wzrost przychodów o 29 proc.

Pasażer i linie lotnicze

Enter Air ma za sobą świetne pierwsze półrocze. Wzrost przychodów o 29 proc.

Emilia Derewienko 01 października 2019

Enter Air: Pasażerowie nie chcą latać z Radomia

Infrastruktura i lotniska

Enter Air: Pasażerowie nie chcą latać z Radomia

Redakcja 21 sierpnia 2019

Szwajcarska Germania zmienia się w Chair Airlines

Biznes i przemysł

Szwajcarska Germania zmienia się w Chair Airlines

Emilia Derewienko 12 czerwca 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5