Partner serwisu
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

Emirates stawiają na Seszele. Turystykę ożywią targi, wycieczki i warsztaty


Wstecz Dalej

Autor:

inf. pras

Data publikacji:
2021-11-04 11:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Emirates Press

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Emirates stawiają na Seszele. Turystykę ożywią targi, wycieczki i warsztaty
fot. Emirates Press
Linie lotnicze Emirates podpisały porozumienie z Radą Turystyki Seszeli podczas Expo 2020. Porozumienie potwierdza zaangażowanie przewoźnika na rzecz Seszeli i określa wspólne inicjatywy w obszarze promowania handlu i turystyki w tym kraju.
Umowa została podpisana przez Ahmeda Khoory'ego, starszego wiceprezesa Emirates ds. operacji handlowych w Azji Zachodniej i regionie Oceanu Indyjskiego, oraz Sherina Francisa, głównego sekretarza departamentu turystyki Seszeli. Przy jej podpisaniu byli obecni również Sylvestre Radegonde, minister spraw zagranicznych i turystyki Seszeli oraz Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

W uroczystości wzięli także udział dyrektorzy Emirates: Orhan Abbas, starszy wiceprezes ds. operacji handlowych na Dalekim Wschodzie; Abdulla Al Olama, menedżer regionalny ds. operacji handlowych na Dalekim Wschodzie, Azji Zachodniej i Oceanie Indyjskim; Oomar Ramtoola, menedżer ds. Wysp Oceanu Indyjskiego; Silvy Sebastian, menedżer ds. analiz biznesowych w Azji Zachodniej i Oceanie Indyjskim oraz kierownicy turystyki na Seszelach: Bernadette Willemin, dyrektor generalny Destination Marketing Tourism Seychelles oraz Noor Al Geziry z Tourism Seychelles Middle East Office.

– Od 2005 roku Emirates mają mocne powiązania z Seszelam, które pozostają dla nas bardzo ważnym rynkiem. Podpisana umowa jest mocnym świadectwem naszego zaangażowania na rzecz Seszeli. Dziękujemy naszym partnerom za ich ciągłe wsparcie i nie możemy się doczekać kontynuacji tej udanej współpracy – powiedział Ahmed Khoory, starszy wiceprezes Emirates ds. operacji handlowych w Azji Zachodniej i regionie Oceanu Indyjskiego.

– Linie Emirates niezmiennie wspierają Seszele i jesteśmy za to naprawdę wdzięczni. Dlatego chcielibyśmy odwdzięczyć się tym samym w nadchodzącym roku i mamy nadzieję, że będzie to lepszy okres zarówno dla Seszeli, jak i linii lotniczych – powiedział Sylvestre Radegonde, minister spraw zagranicznych i turystyki Seszeli.

Porozumienie określa aktywności mające przynieść korzyści obu stronom. Do wymienionych działań należą między innymi – targi, wycieczki zapoznawcze, a także wystawy i warsztaty, mające na celu ożywienie handlu i turystyki na Seszelach.

Przewoźnik z Dubaju rozpoczął loty na Seszele w 2005 roku, a obecnie obsługuje codzienne rejsy na wyspy, wykorzystując szerokokadłubowe samoloty Boeing 777-300ER. Emirates były pierwszymi międzynarodowymi liniami lotniczymi, które wznowiły usługi pasażerskie na Seszele w sierpniu 2020 roku, co zbiegło się z ponownym otwarciem tego kraju dla międzynarodowych turystów. Od stycznia 2021 roku linie Emirates przewiozły na Seszele blisko 43 500 pasażerów z ponad 90 miejsc docelowych, w tym z największych rynków: Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Niemiec, Francji, Polski, Szwajcarii, Austrii, Hiszpanii, Rosji, Belgii i Stanów Zjednoczonych.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Pierwszy wycofany A380 linii Emirates zostanie poddany recyklingowi

Biznes i przemysł

Pierwszy wycofany A380 linii Emirates zostanie poddany recyklingowi

inf. pras 03 listopada 2021

Dubaj odzyska połączenie z Algierem i Tunisem

Pasażer i linie lotnicze

Dubaj odzyska połączenie z Algierem i Tunisem

inf. pras 03 listopada 2021

Widoki z Ain Dubai dla rezerwujących bilety na loty Emirates

Pasażer i linie lotnicze

Widoki z Ain Dubai dla rezerwujących bilety na loty Emirates

Redakcja/inf. pras. 02 listopada 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5