Partner serwisu
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
INFRASTRUKTURA I LOTNISKA

Dziś i jutro finansowania infrastruktury


Wstecz Dalej

Autor:

TOR Konferencje

Data publikacji:
2017-05-08 13:05
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
TOR Konferencje

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Dziś i jutro finansowania infrastruktury
fot. Łukasz Patera
Nie jest w tym momencie jasne z jakich środków będą finansowane inwestycje infrastrukturalne po 2023 roku. Czy wciąż będą to środki unijne, czy może pozyskane w formule partnerstwa publiczno prywatnego. Jedną z możliwości jest też reforma budżetu i wyasygnowanie w ten sposób pieniędzy na inwestycje.
Osobną kwestią jest także finansowanie utrzymania infrastruktury, tak by nie podlegała ona degradacji z czym mieliśmy przez lata do czynienia w Polsce, oraz dostosowanie prawa zamówień publicznych do wymagań procesu inwestycyjnego. Wszystkie te wątki zostaną poruszone już 19 czerwca podczas debaty otwarcia V Kongresu Infrastruktury Polskiej.

W dyskusji wezmą udział przedstawiciele władz i instytucji państwowych, przedstawiciele firm wykonawczych oraz eksperci związani z branżą infrastrukturalną.

Udział w Kongresie jest bezpłatny po otrzymaniu akredytacji. Program i możliwości rejestracji.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5