Partner serwisu
PRAWO I POLITYKA

CPK szuka członka zarządu ds. kolei


Wstecz Dalej

Autor:

Łukasz Malinowski

Data publikacji:
2020-11-21 11:45
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
CPK sp. z o.o.

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

CPK szuka członka zarządu ds. kolei
fot. CPK
CPK ogłosiła postępowanie na członka zarządu ds. kolei. Wcześniej za ten segment odpowiadał Piotr Malepszak, który w wakacje zakończył współpracę ze spółką. Zgłoszenia od kandydatów będą przyjmowane do 30 listopada.
Piotr Malepszak zasiadał w zarządzie CPK od 1 grudnia 2018 r., odpowiadając za część kolejową inwestycji. 21 lutego 2019 r., czyli po rezygnacji z funkcji prezesa Jacka Bartosiaka, rada nadzorcza powierzyła mu funkcję p.o. prezesa. Sprawował ją do 27 listopada 2019 r., kiedy na tę funkcję został nominowany Mikołaj Wild (obecny prezes CPK). Piotr Malepszak powrócił wtedy do roli członka zarządu odpowiedzialnego za część kolejową inwestycji. Trzy miesiące temu, po jego odejściu ze spółki firma zapewniała, że zmiana nie będzie miała wpływu na tempo przygotowania inwestycji.

Teraz CPK odnosiła postępowanie na osobę, która zajmie stanowisko wcześniej piastowane przez Malepszaka.

Kandydat na członka zarządu musi posiadać wykształcenie wyższe i przepracowane co najmniej 5 lat na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę, lub świadczenia usług na podstawie innej umowy lub wykonywania działalności gospodarczej na własny rachunek. Niezbędne będzie także co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych albo wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek oraz znajomość języka obcego (preferowany angielski) oraz wyróżniające zdolności organizatorskie, komunikacyjne, swobodę poruszania się w międzynarodowym środowisku biznesowym oraz umiejętność pracy w złożonych zespołach menedżerskich.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa w dniu 30 listopada 2020 r. o godzinie 14.00. Kandydaci spełniający wymogi określone w ogłoszeniu zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, które odbywać się będą w dniu 4 grudnia 2020. Rada Nadzorcza Spółki zastrzega sobie prawo zmiany terminów wskazanych w niniejszym ogłoszeniu, o czym powiadomi kandydatów telefonicznie lub na adres poczty elektronicznej.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
CPK ogłasza przetarg na studium dla linii KDP Warszawa – Łódź

Infrastruktura i lotniska

CPK ogłasza przetarg na studium dla linii KDP Warszawa – Łódź

Witold Urbanowicz 20 listopada 2020

NIK skontroluje spółkę CPK i lotnisko w Radomiu. „Wątpliwe wydatki”

Prawo i polityka

NIK skontroluje spółkę CPK i lotnisko w Radomiu. „Wątpliwe wydatki”

Emilia Derewienko 16 listopada 2020

CPK: Trzy konsorcja inżynieryjne walczą o kontrakt na master plan

Infrastruktura i lotniska

CPK: Trzy konsorcja inżynieryjne walczą o kontrakt na master plan

Łukasz Malinowski 12 listopada 2020

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5