Wszystkie wiadomości

 
Partner serwisu

ZDG TOR: LOTNICTWO W DOBIE PANDEMII. ZMIANY NA POKŁADACH SAMOLOTÓW

Jednym ze środków walki z koronawirusem jest wprowadzenie reguł dystansu społecznego pomiędzy ludźmi. Zachowanie odstępu jest jednak trudne w środkach komunikacji masowej. W lotnictwie pozostawienie pustego „środkowego fotela” oznaczałoby albo loty poniżej kosztów i upadek przewoźników, albo drastyczną podwyżkę cen biletów lotniczych.


Podaj swój e-mail:

Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie OK jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
 • Przesyłanie informacji handlowych drogą mailową.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości zawierających informacje handlowe, marketingowe oraz branżowe w postaci newsletterów w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204), na podany adres poczty elektronicznej. Wysyłka jest realizowana przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa KRS 0000133090; NIP: 113-20-41-930 (dalej ZDG TOR). Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu, poprawiania oraz usunięcia podanych danych oraz prawo do wycofania zgody.
 • Przetwarzanie danych osobowych.
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa KRS 0000133090; NIP: 113-20-41-930 (dalej ZDG TOR) będącego administratorem danych osobowych, do przesyłania informacji handlowej oraz w celach marketingowych w zbiorach danych ZDG TOR zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U.2016.922 z dnia 2016.06.28 z późn. zmian.) Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu, poprawiania oraz usunięcia podanych danych oraz prawo do wycofania zgody.
 • Klauzula znajomości Administratora.
  Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o adresie siedziby i pełnej nazwie administratora danych, o celu przetwarzania moich danych osobowych, a także o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Oświadczam, że podanie moich danych osobowych nastąpiło dobrowolnie.
OK
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
 • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
 • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5