Partnerzy serwisu:

PLL LOT na wybranych rynkach Azjatyckich

Azja Wschodnia i Południowo Wschodnia to jeden z najbardziej atrakcyjnych rynków lotniczych na świecie. Świadczy o tym przekraczająca 2 mld populacja tego regionu oraz sytuacja gospodarcza – region obejmuje zarówno jedne z najbardziej rozwiniętych gospodarek świata (np. Japonię i Koreę), jak i Chiny, Indonezję i Wietnam. Z uwagi na stosunkowo mniejszą konkurencję oraz wyrobioną markę, wydaje się, że LOT ma szczególnie dobre perspektywy rozwojowe na rynkach w Korei i Japonii. Przykład Finnaira, który specjalizuje się w obsłudze Azji Wschodniej, pokazuje, że może to być bardzo rentowna strategia dla przewoźników z bazami we wschodniej części Unii Europejskiej. Czy narodowemu przewoźnikowi uda się zbudować silną pozycję w regionie?


Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5