Partner serwisu

PLL LOT na rynku Europy Środkowej i Wschodniej

Rynek lotniczy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej jest stosunkowo słabo rozwinięty na tle całego kontynentu. Nawet największe w tym regionie lotnisko w Wiedniu nie mieści się w pierwszej dwudziestce największych portów lotniczych w Europie. Z kolei największy przewoźnil czyli węgierski Wizz Air, jest poza pierwszą dziesiątką linii lotniczych. Czy LOT będzie w stanie wypełnić tą lukę i zbudować silną pozycję w regionie? Czy jest to niezbędne do dalszej ekspansji?

Komentarze
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Transport Publiczny
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5