Partner serwisu
PASAŻER I LINIE LOTNICZE

Już wkrótce druga edycja Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie


Wstecz Dalej

Autor:

inf. prasowa

Data publikacji:
2017-04-12 16:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RynekInfrastruktury.pl

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Już wkrótce druga edycja Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie
Fot. Piotr Brichacek (Briho) / wikimedia, lic. CC
Już 24 maja w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej odbędzie się druga edycja Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie. Jest to jedyna tego typu inicjatywa, która skierowana jest do kobiet funkcjonujących lub chcących rozpocząć swoją karierę w tych branżach.
Forum koncentruje się na realizacji dwóch podstawowych celów. Pierwszy z nich to zachęcenie młodych kobiet do podejmowania wyzwań zawodowych w branży infrastruktury i transportu. Cel ten jest realizowany przy współpracy z kilkoma największymi uczelniami technicznymi w Polsce. Do udziału w spotkaniu organizatorzy zapraszają wszystkie kobiety potrzebujące inspiracji oraz twardej wiedzy, która przekazana będzie podczas sesji warsztatowych. Każda z uczestniczek biorących udział w wybranym warsztacie otrzyma certyfikat potwierdzający obecność na szkoleniu.

Drugim celem Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie jest stworzenie platformy networkingowej dla kobiet zajmujących wysokie stanowiska w podmiotach funkcjonujących we wspominanych branżach. Każda debata z ich udziałem zostanie zakończona 15-minutową sesją Q&A.

W tegorocznej edycji Forum dyskusje będą koncertować się wokół tematyki przywództwa w dużych organizacjach oraz solidarności i wsparcia międzypokoleniowego. Program Forum uzupełniać będą wystąpienia typu Success Stories – o swojej drodze do sukcesu zawodowego będą opowiadały doświadczone liderki z sektora transportu i infrastruktury.

– Inicjatywę Forum Kobiet wspiera coraz więcej kluczowych dla branży postaci. Wszystkie jesteśmy zgodne co do tego, że aby zachować odpowiednią równowagę musimy rozmawiać i zauważać siebie nawzajem. Chcemy pomóc w promocji naszych branż w jak najszerszym zakresie. Miniony rok utwierdził nas w przekonaniu, że nasza inicjatywa jest potrzebna – mówi Ewelina Sosnowska, pomysłodawczyni i prowadząca Forum Kobiet.

– Ubiegłoroczna edycja przerosła nasze oczekiwania pod względem frekwencji, tegoroczna edycja zapowiada się jeszcze bardziej obiecująco – dodaje.

II edycja Forum Kobiet będzie wzbogacona o formułę nagrody w dwóch kategoriach. Pierwsza z nich to nagroda za osiągnięcia zawodowe – Kobieta Roku w Infrastrukturze i Transporcie, a druga to nagroda za działania na rzecz kobiet w zakresie (obrębie) naszych branż. W nadchodzących dniach pojawi się informacja o szczegółach udziału w konkursie.

Przewodniczącą rady programowej II edycji Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie została Marita Szustak, Prezes Izby Gospodarczej Transportu i Logistyki.

Udział w Forum jest bezpłatny. Organizatorzy oraz Rada Programowa zapraszają do rejestracji oraz wzięcia udziału w naszym corocznym badaniu dotyczącym sytuacji kobiet na rynku pracy branży infrastrukturalnej i transportowej.

Podziel się z nami swoim zdaniem, wypełniając tę krótką, anonimową ankietę:
https://www.ankietka.pl/ankieta/267175/forum-kobiet-w-infrastrukturze-i-transporcie-2017.html

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Port Lotniczy Wrocław: Już 20 połączeń sieciowych dziennie

Infrastruktura i lotniska

Port Lotniczy Wrocław: Już 20 połączeń sieciowych dziennie

11 grudnia 2018

Listopad z ponad 5-proc. wzrostem na Lotnisku Warszawa-Modlin

Infrastruktura i lotniska

Listopad z ponad 5-proc. wzrostem na Lotnisku Warszawa-Modlin

11 grudnia 2018

LAW nawiązuje współpracę z PPL

Prawo i polityka

LAW nawiązuje współpracę z PPL

11 grudnia 2018

CAA vs Ryanair: Sprawa w sądzie

Prawo i polityka

CAA vs Ryanair: Sprawa w sądzie

11 grudnia 2018

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5