Partner serwisu

Zmiany na kluczowych stanowiskach w Emirates

inf. pras 31.08.2021

Zmiany na kluczowych stanowiskach w Emirates
fot. Piotr Bożyk
Linie Emirates zapowiadają zmiany na stanowiskach kierowniczych w pionie handlowym przewoźnika w Azji Zachodniej, Afryce, regionie Zatoki Perskiej i Azji Środkowej. Sześciu doświadczonych członków zespołu pokieruje inicjatywami handlowymi Emirates na kluczowych rynkach, skupiając się na odbudowie i rozwoju bazy klientów w miarę stopniowego łagodzenia obostrzeń w poszczególnych krajach. Powyższe zmiany wchodzą w życie 1 września tego roku.
Wspomniane stanowiska obejmują Emiratczycy – w drodze awansu lub rotacji wewnątrz firmy, co świadczy o zaangażowaniu przewoźnika w rozwój zawodowy obywateli Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA).

- Dzięki sile marki Emirates, koncentracji na strategicznych inicjatywach konsumenckich i handlowych, a także odbudowie naszej siatki połączeń w oparciu o wyraźny popyt jesteśmy przygotowani w dłuższej perspektywie do osiągania lepszych wyników w miarę stopniowej poprawy sytuacji. Wprowadzone zmiany w zespole handlowym znacząco wzmacniają naszą strukturę zarządzania na kluczowych rynkach. Jesteśmy dumni z obywateli ZEA, którzy w ciągu ostatnich trudnych 18 miesięcy na swoich stanowiskach odznaczyli się pracowitością i zaangażowaniem, a dzisiejsza zapowiedź świadczy o naszym dążeniu do tworzenia silnych rezerw kadrowych - powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

Jabr al-Azeeby obejmie stanowisko wiceprezesa w Królestwie Arabii Saudyjskiej. Jabr pracuje w Emirates od 16 lat – dotychczas pełnił obowiązki country managera w Ugandzie, Tajlandii, Pakistanie i na Cyprze, a ostatnio sprawował funkcję wiceprezesa w Indiach i Nepalu.

Mohammed Alnahari Alhashmi obejmie stanowisko wiceprezesa w Pakistanie. W ciągu 18-letniej kariery w Emirates Mohammed sprawował różne funkcje, m.in. na stanowiskach kierowniczych w Kuwejcie, Indonezji, Syrii i ZEA, a ostatnio był wiceprezesem w Królestwie Arabii Saudyjskiej.

Mohammad Sarhan, który dotychczas pełnił funkcję wiceprezesa w Pakistanie, zostanie wiceprezesem w Indiach i Nepalu. Mohammad rozpoczął pracę w Emirates w 2009 roku w Wybrzeżu Kości Słoniowej, a następnie pory sprawował różne funkcje kierownicze w pionie handlowym przewoźnika w Wietnamie, Grecji, Tajlandii, Mjanmie i Kambodży.

Rashed Alfajeer, country manager w Maroku, obejmie równoważne stanowisko w Iranie. Kariera Rasheda w Emirates rozpoczęła się w 2013 roku od programu szkoleniowego dla dyrektorów handlowych. Od tamtej pory Rashed pełnił różne funkcje, m.in. dyrektora handlowego na Sri Lance, district managera w Ad-Dammamie i Prowincji Wschodniej Arabii Saudyjskiej oraz country managera w Tanzanii.

Khalfan Al Salami, country manager w Sudanie, obejmie równorzędne stanowisko w Maroku. Khalfan dołączył do programu szkoleniowego Emirates dla dyrektorów handlowych w 2015 roku i kontynuował szkolenie w Madrycie przed powołaniem na dyrektora handlowego w Kuwejcie. Od tamtej pory pełnił funkcję country managera w Sudanie.

Rashed Salah Al Ansari, zostanie country managerem w Sudanie. Rashed pracuje w Emirates od 2017 roku – dotychczas pracował jako commercial support manager w Singapurze i Jordanii.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony