Partner serwisu

Zmiana szefa Lufthansy na Polskę! Ustępującego Wagnera zastąpi Koinzack

Rafał Dybiński 31.08.2021

Zmiana szefa Lufthansy na Polskę! Ustępującego Wagnera zastąpi Koinzack
fot. Lufthansa
Frank Wagner, szef Lufthansy na Polskę, po sześciu latach pracy przenosi się w inny region Europy. Jego następcą będzie od 1 września Rene Koinzack.
Wagner przejmie tego samego dnia obowiązki Dyrektora Generalnego ds. Sprzedaży na Wielką Brytanię, Irlandię i Islandię. - To dla mnie swojego rodzaju powrót do domu, ponieważ moja rodzina mieszka w Londynie, który jest dla mnie "bazą" - napisał Wagner na profilu serwisu Linkedin.

- Dziękuję za miłe przyjęcie, nieustanne wsparcie i współpracę, którą tak bardzo doceniam. Niestety ostatnie półtora roku sprawiło, że dla większości z nad trudno było spotkać się osobiście. Brakowało mi kontaktów towarzyskich i biznesowych - przyznał Wagner.

- Nasza Lufthansa musiała przejść przez trudne czasy. Na szczęście biznes się odradza. Teraz, tuż po uroczystościach 50. rocznicy obecności Lufthansy w Polsce, odpowiadamy na rosnący popyt na podróże służbowe, stopniowo zwiększając naszą ofertę lotów z większości lotnisk, na których działaliśmy przed wybuchem pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Będę promować nasze dobre relacje z daleka - zapewnił ustępujący szef Lufthansy na Polskę.

- Okres pandemii nie zatrzymał pogłębiających się stosunków gospodarczych między Polską a rynkami, na których działamy. Jako przedstawiciel Lufthansa Group, ale także Polsko-Niemieckiej Izby Gospodarczej, byłem tego świadkiem - podsumował Frank Wagner.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony