Partner serwisu

Zaskoczenia nie ma. Linie ITA Airways zostały członkiem sojuszu SkyTeam

Avgeek 01.11.2021

Zaskoczenia nie ma. Linie ITA Airways zostały członkiem sojuszu SkyTeam
Fot. ITA Airways
SkyTeam, globalny sojusz linii lotniczych, jako pełnoprawnego członka, powitał linię ITA Airways - nowego narodowego przewoźnika Włoch, która zastąpiła Alitalię. Z ITA Airways w sojuszu, 700 mln pasażerów SkyTeam będzie nadal korzystać z bezpośrednich połączeń do najważniejszych miejsc we Włoszech.
- Od ponad 20 lat rynek włoski jest kamieniem węgielnym europejskiej sieci SkyTeam i żaden inny sojusz lotniczy nie połączy Włoch lepiej ze światem. Dlatego bardzo cieszymy się z decyzji ITA Airways o przystąpieniu do naszego sojuszu i zapewnieniu ciągłości usług milionom klientów, którzy wybierają SkyTeam jako preferowany sojusz do Włoch. SkyTeam i nasi członkowie cieszą się na współpracę z ITA Airways w celu ustanowienia długoterminowych możliwości partnerstwa w przyszłości - powiedział Walter Cho, przewodniczący rady sojuszu SkyTeam.

- Przystąpienie do SkyTeam to naturalny krok, umożliwiający nam dalsze dostarczanie globalnej sieci i bezproblemowych doświadczeń, których oczekują klienci latający do i z Włoch. Cieszymy się na bliską współpracę z naszymi partnerami ze SkyTeam, aby wspierać rozpoczęcie działalności naszej firmy, włoskiego flagowego przewoźnika - powiedział Alfredo Altavilla, prezes wykonawczy ITA Airways.Alitalia zakończyła działalność 14 października i w tym samym dniu opuściła globalny sojusz linii lotniczych SkyTeam. Jednak sojusz ten porozumiał się z Alitalia Loyalty w sprawie kontynuacji partnerstwa, które umożliwi sześciu milionom członków programu dla często podróżujących pasażerów MilleMiglia gromadzenie i wymianę mil na wybranych lotach członków SkyTeam, oferując bogate możliwości i ekskluzywne usługi. Następca Alitalii, linia ITA Airways ściśle współpracuje również ze SkyTeam i jego członkami nad wprowadzeniem korzyści pod marką SkyTeam, z których klienci korzystają w całym sojuszu, w tym priorytetowych usług lotniskowych.

O SkyTeam

SkyTeam to sojusz mający na celu zapewnienie pasażerom bardziej bezproblemowego podróżowania na każdym etapie podróży. 19 linii lotniczych będących członkami sojuszu współpracuje w ramach rozległej globalnej sieci, aby każdego roku przyjąć 676 milionów klientów na ponad 15,4 tys. lotach dziennie do 1036 miejsc w 170 krajach. Członkami sojuszu są linie: Aeroflot, Aerolíneas Argentinas, Aeromexico, Air Europa, Air France, China Airlines, China Eastern, Czech Airlines, Delta Air Lines, Garuda Indonesia, ITA Airways, Kenya Airways, KLM Royal Dutch Airlines, Korean Air, Middle East Airlines, Saudia, TAROM, Vietnam Airlines i Xiamen Airlines.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony