Partner serwisu

Z Poznania w maju polecimy do Dortmundu

Redakcja 28.11.2017

Z Poznania w maju polecimy do Dortmundu
fot. Wikipedia
Linia lotnicze Wizz Air ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży nowej trasy z Poznania (POZ) do Dortmundu (DTM) w Zagłębiu Ruhry. Połączenie będzie realizowane od 20 maja 2018 roku z częstotliwością 4 lotów tygodniowo.
To już druga po Reykjaviku na Islandii, nowa trasa ogłoszona przez Wizz Air na rok 2018. Łącznie przewoźnik zaoferuje w sprzedaży 12 bezpośrednich kierunków z Poznania. Obecnie Wizz Air ma w Poznaniu 2 zbazowane samoloty typu Airbus A320, oferuje także 12 bezpośrednich kierunków w sprzedaży z Poznania, w tym Reykjavik na Islandii i ogłaszany Dortmund w Zagłębiu Ruhry.

– W ślad za ogłoszoną niedawno trasą do Reykjaviku, jesteśmy szczęśliwi, że możemy zakomunikować jeszcze więcej dobrych wiadomości dla naszych pasażerów z Poznania. Nasze niskie ceny połączą teraz Poznań z Dortmundem. Jesteśmy pewni, że nowe połączenie stanie się popularne zarówno wśród pasażerów podróżujących turystyczne, jak i biznesowo. Trasa realizowana będzie z częstotliwością 4 rejsów tygodniowo, zapewniając pasażerom optymalny rozkład lotów. Nasze sympatyczne polskie załogi czekają, aby powitać Państwa z uśmiechem na pokładach jednego z naszych nowych Airbusów A320 – mówi Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji Wizz Air.

Zadowolony z nowej trasy jest także prezes Portu Lotniczego Poznań-Ławica, Mariusz Wiatrowski. – Nie zwalniamy tempa i razem z Wizz Air ogłaszamy kolejną nową trasę na rok 2018 – już wiosną polecimy bezpośrednio z Poznania do Dortmundu. To kolejny bardzo ważny i długo oczekiwany przez naszych pasażerów kierunek. Dzięki zapewnieniu przez Wizz Air aż 4 lotów tygodniowo, połączenie do największego miasta w Zagłębiu Ruhry na pewno ucieszy zarówno osoby podróżujące prywatnie, jak i biznesowo – stwierdził.

W poniedziałek pisaliśmy, że Wizz Air, mimo rozwoju siatki połączeń, zdecydował się zamknąć bazę swoich samolotów w Lublinie, nie rezygnując jednak z samych lotów. Linia będzie kontynuować operacje na pięciu trasach do Eindhoven, Londynu Luton, Kijowa, Oslo Torp i Sztokholmu Skavsta.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony