Partner serwisu

Z Modlina do Tunezji. Enter Air otwiera połączenie

Emilia Derewienko 17.04.2019

Z Modlina do Tunezji. Enter Air otwiera połączenie
fot. Piotr Bożyk
Przewoźnik turystyczny Enter Air pod koniec kwietnia poleci do Enfidhi-Hammamet w Tunezji. Trasa pojawiła się już w systemie rezerwacyjnym Lotniska Warszawa-Modlin. W rozmowie z portalem Rynek Lotniczy potwierdził ją również prezes przewoźnika, Grzegorz Polaniecki.
Rejsy będą odbywać się w każdy czwartek od 25 kwietnia do 24 października tego roku. Samolot wystartuje z Modlina z samego rana, aby wylądować w Tunezji o godzinie 8:00, natomiast do podwarszawskiego lotniska wróci w samo południe. Bilety można nabyć w systemie rezerwacyjnym Portu Lotniczego Warszawa-Modlin.

Przedstawiciele modlińskiego portu nie chcieli potwierdzić informacji o starcie połączenia do Tunezji. W rozmowie z Rynkiem Lotniczym zrobił to dopiero prezes Enter Air, Grzegorz Polaniecki.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o tym, że touroperatorzy Grecos i TUI prowadzą rozmowy z lotniskiem w Modlinie w celu przeniesienia tam czarterów z Lotniska Chopina po 2021 roku.

Połączenia czarterowe pojawiły się w Modlinie w ubiegłym roku. Swoje połączenia w ubiegłe wakacje otworzyły należące do Iberii linie Air Nostrum, Regourd Aviation, obsługujący przewozy czarterowe z i do Irlandii na trasie Cork – Warszawa-Modlin i Maleth Aero z trasą do Porto. Już wtedy zarząd lotniska podkreślał, że port byłby chętny na przyjęcie większej liczby linii lotniczych, jednak problemem jest brak zgody wszystkich właścicieli na rozbudowę.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony