Partner serwisu

Wyjątkowa wakacyjna trasa Lufthansy. Bilet na lot w pakiecie z morskim rejsem

Rafał Dybiński 19.05.2021

Wyjątkowa wakacyjna trasa Lufthansy. Bilet na lot w pakiecie z morskim rejsem
fot. Lufthansa
Linie lotnicze Lufthansa uruchomią w sezonie letnim połączenie z nowojorskiego portu Newark-Liberty na Maltę. Rejsy na dystansie ponad 7260 km obsłuży szerokokadłubowy airbus A350-900.
Narodowy przewoźnik Niemiec zaplanował loty na wyjątkowej wakacyjnej trasie od 30 czerwca do 15 października.

Dlaczego wyjątkowej? Bilet na lot z Nowego Jorku na Maltę będzie bowiem dostępny tylko w opcji z rejsem po Morzu Śródziemnym. Jak donosi serwis "Reisetopia", to efekt współpracy jednych z największych linii lotniczych Europy z dużą firmą żeglugową.

Narodowy przewoźnik Niemiec swoją specjalną ofertę kieruje głównie w stronę zaszczepionych obywateli Stanów Zjednoczonych, którzy pragną spędzić urlop na Starym Kontynencie. Wcześniej podobne trasy długodystansowe obsługiwały jedynie linie czarterowe z grupy Lufthansy.

Jedne z największych linii lotniczych Europy podjęły 3 maja decyzję o zamówieniu kolejnych dziesięciu samolotów szerokokadłubowych od Airbusa i Boeinga, kontynuując modernizację swojej floty w celu zmniejszenia zużycia paliwa, złożoności i kosztów. Niemiecki przewoźnik złożył zamówienia na pięć A350-900 i pięć B787-9 Dreamliner, zwiększając liczbę nowych samolotów, które mają być dostarczone w tym dziesięcioleciu do 175. Dwusilnikowe samoloty zastąpią czterosilnikowe maszyny A340. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony