Partner serwisu

Współpraca Emirates i Royal Air Maroc. Więcej opcji lotów z Dubaju i Casablanki

Redakcja/inf. pras. 14.05.2022

Współpraca Emirates i Royal Air Maroc. Więcej opcji lotów z Dubaju i Casablanki
fot. Emirates
Emirates i Royal Air Maroc podpisały umowę współpracy typu code-share, dzięki czemu mogą zapewnić więcej opcji lotów i połączeń dla pasażerów obydwu linii pomiędzy Dubajem, Casablanką i na dalszych trasach.
Pod koniec bieżącego miesiąca, obydwie linie wprowadzą kody marketingowe dla swoich lotów pomiędzy Casablanką i Dubajem. To ułatwi dostęp do 209 połączonych destynacji. Nowa współpraca zapewni pasażerom obydwu linii więcej opcji rezerwacji i łączenia lotów oferowanych przez każdą z nich. Umowa współpracy typu code-share pozwala także na bardziej konkurencyjne ceny biletów pojedynczych i łączonych, a także lepszy transfer bagażu do miejsca docelowego podróży. Nowe loty w ramach umowy code-share będą dostępne na stronach przewoźników, w agencjach turystycznych, w internetowych biurach podróży, a także w biurach sprzedaży detalicznej.

Klienci linii Emirates będą mieli teraz dostęp do siedemnastu destynacji w Maroku poza Casablanką, a także 63 międzynarodowych destynacji, włączając w to szeroką sieć w krajach północnej, zachodniej i centralnej Afryki, obejmującą 25 punktów. Pasażerowie Royal Air Maroc uzyskali dostęp do rozległej sieci, do której poza Dubajem należy ponad 130 destynacji, włączając w to 60 miast na Bliskim Wschodzie, w Stanach Zjednoczonych, Zachodniej Azji i na Dalekim Wschodzie.

Nowa umowa typu code-share została podpisana w momencie, gdy linie Emirates obchodzą 20. rocznicę swojej obecności w Casablance. Od 2002 roku linie przewiozły ponad 3,4 miliona pasażerów pomiędzy Dubajem a Casablanką, wspierając sektor turystyczny tego kraju, rozbudowując szlaki handlowe i przybliżając marokańską kulturę i tradycję całemu światu. Emirates obecnie oferuje osiem lotów do Casablanki w tygodniu. Royal Air Maroc udostępni bezpośrednią trasę łączącą Casablankę z Dubajem, z lotami odbywającymi się cztery razy w tygodniu.

Umowa typu code-share jest owocem partnerstwa pomiędzy Emirates i Royal Air Maroc, trwającego ponad dwie dekady. Dzięki temu przewoźnik z Dubaju oferuje teraz swoim pasażerom połączenia z ponad 184 destynacjami na całym afrykańskim kontynencie, z 21 terminali pasażerskich.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony