Partner serwisu

Wrocław: Jubileusz Wizz Aira i nowe trasy przewoźnika

Redakcja/inf. pras. 21.06.2021

Wrocław: Jubileusz Wizz Aira i nowe trasy przewoźnika
fot. Port Lotniczy Wrocław
Linie lotnicze Wizz Air świętują jubileusz we Wrocławiu. Już dwa miliony pasażerów odleciało bowiem dzięki taniemu przewoźnikowi z portu w stolicy Dolnego Śląska. Jubileuszowa pasażerka podróżowała z Wrocławia do Charkowa na Ukrainie.
Pierwszy lot z Wrocławia odbył się w 2006 roku i od tego czasu łącznie ponad cztery miliony pasażerów skorzystało z oferty Wizz Air z wrocławskiej siatki połączeń. Dwa miliony pasażerów wyruszyło stąd w podróż i niemal dwa miliony pasażerów przyleciało do stolicy Dolnego Śląska, korzystając z połączeń niskokosztowca z Węgier.

Obecnie, w ramach kampanii POWIEDZ TAK LETNIM WAKACJOM, oferta Wizz Aira została rozszerzona o kolejne atrakcyjne kierunki z Wrocławia, takie jak: Split w Chorwacji, Burgas na Morzem Czarnym, Larnaka na Cyprze, Kutaisi w Gruzji, Bari we Włoszech, Odessa na Ukrainie i Rejkiawik na Islandii i wiele więcej. Bilety na wszystkie wakacyjne połączenia można zarezerwować już teraz na oficjalnej stronie przewoźnika lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Wizz Air rozpoczął działalność w Polsce w 2004 roku. Od tego czasu tanie linie stale rozwijają siatkę połączeń i obecnie oferują ponad 200 tras z dziesięciu polskich lotnisk. Przewoźnik z Węgier jest stale zaangażowany na polskim rynku jak również  wpływa na rozwój polskiej gospodarki i stymuluje rynek pracy w branży lotniczej i turystycznej. 

– Niezmiernie nam miło świętować dziś wspólnie z przewoźnikiem Wizz Air powitanie jubileuszowego pasażera. Tym bardziej, że dzieje się to u progu wakacji, kiedy ruch na wrocławskim lotnisku nareszcie jest zauważalnie wzmożony. Bogata oferta połączeń na południe Europy, w tym m.in. do Splitu, Burgas, Larnaki czy do Bari przyciąga spragnionych wypoczynku mieszkańców Wrocławia i regionu – podkreślił Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. 

– Świętujemy z radością ten wyjątkowy kamień milowy w Porcie Lotniczym Wrocław. Dotychczas ponad dwa mln pasażerów wyruszyło z Wrocławia z Wizz Air. Z niesłabnącym zaangażowaniem będziemy rozwijać naszą współpracę z władzami portu jak również ofertę dla osób podróżujących z Dolnego Śląska. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air – podsumowała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air. 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony