Partner serwisu

Wrocław Airport: Ruszą szybkie testy antygenowe

Rafał Dybiński 29.01.2021

Wrocław Airport: Ruszą szybkie testy antygenowe
fot. Wroclaw Airport
Od 30 stycznia bieżącego pasażerowie przylatujący ze strefy Non Schengen będą mogli wykonać na wrocławskim lotnisku tuż po przylocie szybki test antygenowy - poinformowano w oficjalnym komunikacie portu stolicy Dolnego Śląska.
Punkt diagnostyczny badań na obecność wirusa COVID-19 znajduje się przed stanowiskami kontroli granicznej. Koszt wykonania testu to 200 zł, a czas oczekiwania na wynik to około 15 minut. Negatywny wynik testu umożliwia zwolnienie z 10-dniowej kwarantanny.

W zimowym rozkładzie lotniska stolicy Dolnego Śląska pojawiły się rejsy czarterowe na Wyspę Przypraw w Tanzanii. Wczasy można rezerwować bez testów ani kwarantanny. To nie koniec pozytywnych wieści.

Czarterowe rejsy z Wrocławia na Zanzibar będą realizowane w okresie od 27 grudnia do 7 marca. Tygodniowe wakacje organizuje biuro podróży Itaka, a połączenie obsługuje linia lotnicza Enter Air. Wyloty z Wrocławia są zaplanowane na niedziele na godzinę 6:30. Lądowanie na Zanzibarze o godzinie 18:55 czasu lokalnego. Powroty także w niedziele. Wyloty z Zanzibaru o godz. 19.50, lądowania we Wrocławiu o godz. 4:25 w poniedziałki.

Czartery na Zanzibar znalazły się w zimowym rozkładzie po raz trzeci z rzędu. – Ten kierunek cieszy się zwykle dużą popularnością, dlatego jesteśmy zadowoleni, że wraca do rozkładu. Wiele osób tęskni za zorganizowanymi wyjazdami w piękne miejsca, więc przypuszczamy, że skorzystają z okazji – podkreślił Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. Tej zimy można polecieć czarterem ze stolicy Dolnego Śląska nie tylko na Wyspę Przypraw w Tanzanii. Do rozkładu dołączyły także dwa inne kierunki: Antalya w Turcji oraz Marsa Alam i Hurghada w Egipcie. 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony