Partner serwisu

Wraca strefa handlowa na lotnisku Wuhan Tianhe International Airport

informacja prasowa Lagardere Travel Retail 17.04.2020

Wraca strefa handlowa na lotnisku Wuhan Tianhe International Airport
fot. Lagardere Travel Retail
Grupa Lagardère Travel Retail poinformowała przedwczoraj (15 kwietnia br.) o ponownym otwarciu 88 sklepów oraz restauracji na lotnisku w Wuhan Tianhe International Airport po trwającym 76 dni zamknięciu. W Wuhan powracają na razie tylko loty krajowe.
Eudes Fabre, dyrektor zarządzający Lagardère Travel Retail China, odpowiedzialny za sprzedaż detaliczną firmy w tym regionie liczy, że w najbliższych tygodniach sytuacja wróci do normy. Personel medyczny będzie otrzymywał darmowe posiłki w lokalach grupy do końca kwietnia br.

– Ponowne otwarcie sklepów jest promykiem nadziei i optymistycznym sygnałem dla naszej branży, która została dotknięta pandemią. Ruch pasażerski jest wciąż poniżej poziomu sprzed kryzysu, ale widzimy już trend wzrostowy. Po długim przestoju i zamknięciu działalności ludzie chcą znów podróżować. I chociaż powrót do normalności zabierze trochę czasu, jestem optymistą, jeśli chodzi o przyszłość naszego biznesu. Zarówno tutaj w Wuhan, jak i w całych Chinach. Mam nadzieję, że ta dobra informacja przyniesie w innych krajach wiarę w to, że nadejdą lepsze dni – mówi Fabre.

Grupa Lagardère wprowadziła duże obostrzenia w zakresie przestrzegania zasad higieny dla pracowników sklepów, jak i pasażerów, m.in. ochronne pokrowce, zasady higieny osobistej, mierzenie temperatury oraz regularne dezynfekcje. 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
COVID. Epidemia koronawirusa z Wuhan a lotnictwo