Partner serwisu

Wizz Air otwiera nowe trasy z Katowic i Wrocławia

Emilia Derewienko 14.08.2017

Wizz Air otwiera nowe trasy z Katowic i Wrocławia
fot. Wizzair
Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła trzy nowe połączenia: z Katowic i Wrocławia do Agadiru w Maroku oraz z Katowic do Ejlatu w Izraelu. Na południe Izraela będzie można polecieć już od końca października, natomiast do Maroka – od 2 listopada 2017 roku.
Loty z Katowic do Ejlatu będą odbywać się dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Nowa destynacja zostanie uruchomiona 30 października 2017 roku i będzie działać w sezonie zimowym. Bilety na nowe połączenie są dostępne w sprzedaży na stronie przewoźnika, a ich ceny rozpoczynają się już od 129 zł.

Dla tych, którzy pragną spędzić wyjątkowe wakacje na południowym wybrzeżu Izraela, Ejlat będzie doskonałym wyborem na słoneczny i ciepły wyjazd w środku zimy. Ze średnimi temperaturami pomiędzy 21°C i 25°C, turkusowe wody Morza Czerwonego oferują szeroki wachlarz możliwości takich jak nurkowanie czy pływanie. To również doskonałe miejsce na szereg aktywności na świeżym powietrzu w pięknej i spektakularnej pustynnej scenerii.

– Z ogromną radością ogłaszamy dzisiaj nowy słoneczny kierunek z Katowic do Ejlatu Ovda w Izraelu. Podkreślając nasze zaangażowanie w rozwój w regionie, liczymy na owocną współpracę z Portem Lotniczym Katowice i zamierzamy nadal rozszerzać naszą ofertę wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w Polsce – mówi Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Z kolei loty do Agadiru w Maroku będą odbywać się w sezonie zimowym raz w tygodniu. Bilety dostępne są również od 129 zł. – Maroko jest doskonałą propozycją dla podróżnych planujących w sezonie jesienno-zimowym wakacje w słonecznym miejscu – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. – Jestem przekonany, że powtórzy sukces tegorocznych nowości tego przewoźnika, Lwowa i Reykjaviku, które notują bardzo dobre wskaźniki wypełnień samolotów – dodaje.

Agadir leży na południu Maroka, nad Oceanem Atlantyckim. Miasto wyróżnia się 300 słonecznymi dniami w roku, a turystów kusi szerokimi i piaszczystymi plażami. Wyjątkową atrakcją są również parki narodowe, znajdujące się w niedalekiej odległości od miasta.

Wizz Air z zaangażowaniem działa na rzecz swoich klientów, stale rozwijając siatkę połączeń. Od początku 2017 roku, ponad 1,1 mln pasażerów wybrało niskokosztową katowicką ofertę Wizz Air, doceniając przystępny i łatwy system rezerwacji oraz doskonałą obsługę na pokładzie. Tym samym linia wsparła ponad 800 miejsc pracy w branżach pośrednio związanych ze swoją działalnością.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony