Partner serwisu

Wizz Air zapraszają na rekrutację do Gdańska i Katowic

Redakcja/inf. pras. 09.06.2022

Wizz Air zapraszają na rekrutację do Gdańska i Katowic
fot. Wizz Air
Linie lotnicze Wizz Air kontynuują kampanię rekrutacyjną w Polsce. Kandydatów, którzy marzą o karierze w chmurach, niskokosztowiec z Węgier zaprasza na spotkania rekrutacyjne, które zaplanował 10 czerwca w Gdańsku i 15 czerwca w Katowicach.
Wizz Air zaprasza do wysyłania zgłoszeń wszystkich zainteresowanych którzy już pracowali jako personel pokładowy, jak również osoby nieposiadające wcześniejszego doświadczenia.Członkowie personelu pokładowego, którzy dołączą do Wizz Air otrzymają konkurencyjne wynagrodzenie w jednej z najbardziej zrównoważonych linii lotniczych w Europie, wiodące w branży szkolenia, płatny okres szkolenia wstępnego, bezpłatny uniform, bezpłatne posiłki dla załóg podczas lotów, miesięczny harmonogram pracy, nieograniczoną ilość zniżkowych biletów pracowniczych oraz nielimitowane zniżkowe bilety dla przyjaciół i rodziny.

Wszystkie bilety dla pracowników oraz bilety zniżkowe zakupione dla przyjaciół i rodziny są biletami potwierdzonymi. Wizz Air oferuje pracę w przyjaznym, wspierającym i wielokulturowym środowisku z dostępem do wielu ekscytujących możliwości rozwoju kariery.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony