Partner serwisu

Nowe miejsca pracy dla obywateli Ukrainy w ośmiu europejskich bazach Wizz Air

Redakcja/inf. pras. 28.06.2022

Nowe miejsca pracy dla obywateli Ukrainy w ośmiu europejskich bazach Wizz Air
fot. Wizz Air
Linie lotnicze Wizz Air kontynuują kampanię rekrutacyjną, aby jeszcze bardziej zwiększyć liczebność załogi w bazach w Londynie-Luton, Londynie-Gatwick, Cardiff, Budapeszcie, Debreczynie, Tiranie, Larnace i Kutaisi. Tani przewoźnik z Węgier zaprasza obywateli Ukrainy przebywających w Polsce do składania aplikacji na stanowiska personelu pokładowego w powyższych miastach.
Kandydaci, którzy marzą o karierze na niebie, mogą wysyłać zgłoszenia online na dedykowanej stronie.

Wizz Air zatrudni Ukraińców posiadających doświadczenie w pracy personelu pokładowego, a także tych, którzy wcześniej nie pracowali w lotnictwie. Linie zapewnią nowym członkom załogi konkurencyjne wynagrodzenie, dogodny miesięczny harmonogram pracy oraz wybór wielu możliwości rozwoju zawodowego, takich jak: trenerzy, specjaliści ds. obsługi klienta lub udział w programie „Od personelu pokładowego do kapitana”.

Załoga pokładowa Wizz Air może również korzystać ze zniżek na loty i bonusów dla rodziny i przyjaciół. Linie oferują pracę w przyjaznym, wspierającym i wielokulturowym środowisku. Od 2004 roku z oferty Wizz Air skorzystało ponad 275 milionów pasażerów z ponad 200 lotnisk w 53 krajach. W czasie 18 lat działalności, flota linii powiększyła się do 154 airbusów wersji A320/A321ceo oraz A320/A321neo.

Dzięki młodej i nowoczesnej flocie, pasażerowie wybierający Wizz Air mogą cieszyć się niskimi cenami, jednocześnie podróżując samolotami, zostawiającymi najniższy ślad węglowy w przeliczeniu na jednego pasażera na każdy kilometr. Zatrudnianie Ukraińców świadczy o społecznym i gospodarczym zaangażowaniu Wizz Air. Tani przewoźnik stale się rozwija, oferując klientom różnorodność tras do popularnych miast, tworząc tym samym kolejne miejsca pracy.

– Z radością ogłaszamy nowe wakaty dla obywateli Ukrainy, którzy chcą dołączyć do załogi pokładowej w bazach w Londynie-Luton, Londynie-Gatwick, Cardiff, Budapeszcie, Debreczynie, Tiranie, Larnace i Kutaisi. Ostatnio utworzyliśmy ponad 100 miejsc pracy dla personelu pokładowego dla kandydatów z Ukrainy w Polsce. Teraz przyszedł czas na kolejny krok w innych krajach. Praca w Wielkiej Brytanii, Albanii, na Cyprze, Węgrzech i w Gruzji może stać się wspaniałą szansą rozwoju. Świat czeka na Ciebie! – zachęca Andras Rado, Senior Cabin Crew Recruitment Manager w Wizz Air. 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony