Partner serwisu

Wizz Air świętują 18. urodziny

Redakcja/inf. pras. 19.05.2022

Wizz Air świętują 18. urodziny
fot. Wizz Air
Linie lotnicze Wizz Air świętują 18. rocznicę swojego pierwszego pasażerskiego rejsu. Węgierski niskokosztowiec z tej okazji oferuje 18 proc. obniżkę cen biletów na wszystkie loty przewoźnika zarezerwowane 19 maja, bez ograniczeń czasowych w terminie podróży.
Pierwszy pasażerski rejs Wizz Air odbył się 19 maja 2004 roku na trasie z Katowic do portu Londyn-Luton. Od tego czasu, tanie linie lotnicze zyskały zaufanie milionów pasażerów, a flota przewoźnika rozrosła się do 154 samolotów. Wszystkie odrzutowce to airbusy wersji A320 i A321.

Wizz Air oferują z wyjątkowej okazji pasażerom 18 proc. zniżkę na ceny biletów dostępnych na stronie niskokosztowca lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. W promocyjnych cenach znajdują się wszystkie dostępne kierunki taniego przewoźnika z Węgier.

Pasażerowie mogę wybierać spośród tak ciekawych miejsc jak między innymi: Split, Santorini czy Larnaka z Gdańska, Burgas, Tirana oraz Ibiza z Katowic, Lyon, Abu Zabi czy Heraklion z Krakowa, Kopenhaga, Kutaisi, Teneryfa i Malta z Warszawy, Dubrownik, Rodos, Lanzarote czy Barcelona z Wrocławia, Eindhoven i Oslo z Rzeszowa, Bergen czy Stavanger ze Szczecina, Split, Paryż i Londyn z Poznania, Dortmund z Olsztyna, Doncaster, Burgas i Split z Lublina.

Wizz Air były preferowanym wyborem ponad 40 mln pasażerów w roku finansowym kończącym się 31 marca 2020 roku. Przewoźnik ma zamówionych łącznie 329 samolotów typu Airbus neo, wyposażonych w wiodące na rynku technologie lotnicze i silniki najnowszej generacji, wspierając cel linii, aby do 2030 roku stać się grupą posiadającą 500 samolotów i nieustająco zaangażowaną w zrównoważony rozwój.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony