Partner serwisu

Wizz Air stawia na Macedonię Północną. Nowa baza i nowe trasy od grudnia

Rafał Dybiński 30.08.2021

Wizz Air stawia na Macedonię Północną. Nowa baza i nowe trasy od grudnia
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Wizz Air uruchomią w grudniu cztery nowe trasy z Macedonii Północnej - poinformowano w oficjalnym komunikacie taniego przewoźnika z Europy Środkowo-Wschodniej.
Ochryda zyska bezpośrednie połączenie z niemieckim Friedrichshafen. Rejsy nad Jezioro Bodeńskie będą realizowane dwa razy w tygodniu, a konkretnie we wtorki oraz soboty, począwszy od 18 grudnia. Rezerwacje są już dostępne, a ceny biletów rozpoczynają się od 19,99 euro.

Nową bazą niskokosztowca z Węgier stanie się Skopje, gdzie stacjonować będzie pięć odrzutowców. Stolica Macedonii Północnej zaoferuje podróżnym loty do Bolonii oraz Turynu, a także do Billund.

Wszystkie nowe połączenia ze Skopje będą realizowane również dwa razy w tygodniu. Od 18 grudnia dolecimy stąd we wtorki oraz soboty do Turynu. Dobę później wystartują pierwsze rejsy do Bolonii oraz Billund. Do stolicy włoskiego regionu Emilia-Romania będzie można przemieścić się w środy i niedziele, natomiast do miasta w Danii podróżni z Bałkanów dolecą w czwartki oraz niedziele.

- Dzięki nowym trasom ze Skopje do Bolonii, Turynu i Billund oraz z Ochrydy do Friedrichshafen zaoferujemy Macedończykom jeszcze większą różnorodność pod względem miejsc docelowych - podkreśliła Paulina Gosk z biura komunikacji Wizz Air.

- Czekamy z niecierpliwością na powitanie na pokładach naszych samolotów pierwszych pasażerów, wybierających się do tych nowych ekscytujących miejsc na weekendowy wypad. Mamy nadzieję, że naszych przyszłych klientów zadowolą wyjątkowo niskie ceny biletów - podsumowała Gosk.

Wizz Air w minionym tygodniu poinformowały także o uruchomieniu trzech nowych tras do Europy Zachodniej z Płowdiw. Miasto w Bułgarii zyska bezpośrednie loty do portu Londyn-Luton oraz do Dortmundu i Memmingen. Rejsy obsłuży airbus A320. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony