Partner serwisu

Wizz Air stawia mocniej na Włochy. Siedem nowych tras

Rafał Dybiński 23.10.2020

Wizz Air stawia mocniej na Włochy. Siedem nowych tras
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły w czwartek 22 października uruchomienie siedmiu nowych tras na terenie Włoch. Najwięcej na dodanych do rozkładu połączeniach zyskają Mediolan i Bari. 
Największe miasto Lombardii zaoferuje podróżnym z portu Malpensa loty z tanim przewoźnikiem do Neapolu, Brindisi oraz Lamezia Terme na południu Półwyspu Apenińskiego.

Stolica regionu Apulia natomiast będzie mogła zachęcić pasażerów do rejsów na północ Włoch, a konkretnie do Bolonii, Turynu oraz Werony. Listę nowych tras uzupełni połączenie z Katanii do historycznego Miasta Romea i Julii.

Wcześniej Wizz Air poinformował o uruchomieniu w listopadzie nowej trasy z Rzeszowa. Stolica Podkarpacia zyska jesienią połączenie z holenderskim Eindhoven. Trasa do miasta z Brabancji będzie dopiero pierwszą węgierskiego przewoźnika z Rzeszowa.

Tani przewoźnik z Węgier późną jesienią uruchomi również połączenia do Bergen, Trondheim i Tromsoe z portu Oslo-Gardermoen. Nowe trasy na terenie Norwegii wywołały protesty związków zawodowych Industri Energi i Nito, a bojkot środkowoeuropejskich linii lotniczych poparła nawet premier Erna Solberg.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony