Partner serwisu

Wizz Air poleci z Rzeszowa do Oslo i Londynu. Nowe wakacyjne trasy z Warszawy i Gdańska

Rafał Dybiński 15.04.2021

Wizz Air poleci z Rzeszowa do Oslo i Londynu. Nowe wakacyjne trasy z Warszawy i Gdańska
fot. Wizz Air
Linie lotnicze Wizz Air poinformowały w czwartek o planach uruchomienia dwóch nowych regularnych tras z Rzeszowa. Nowe połączenia wakacyjne zyskają również Warszawa i Gdańsk.
15 września odleci z Rzeszowa pierwszy samolot taniego przewoźnika do Oslo. Trasa do stolicy Norwegii będzie realizowana dwa razy w tygodniu, a konkretnie w środy i niedziele.

Tydzień później ze stolicy Podkarpacia będzie można przemieścić się również do portu Londyn-Luton. Połączenie będzie realizowane trzy razy w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki, środy i piątki.Wizz Air wznowią ponadto od 1 czerwca rejsy do Eindhoven. Do miasta z Brabancji będzie można polecieć we wtorki oraz soboty.

- Cieszę się, że rozpoczęta w grudniu ubiegłego roku współpraca z Wizz Air przynosi kolejne owoce w postaci nowych tras. Od dłuższego czasu zabiegaliśmy o ponowne połączenie Podkarpacia z Norwegią, gdzie regularnie podróżują setki mieszkańców nie tylko naszego regionu, ale także Małopolski, Lubelskiego i Świętokrzyskiego - podkreślił Adam Hamryszczak, prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka. - Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów uzupełniliśmy także naszą siatkę połączeń z aglomeracją londyńską. Wierzę, że obie trasy będą cieszyć się dużą popularnością, również wśród zagranicznych turystów
odwiedzających nasz region. Oczywiście końcowy sukces jest uzależniony od rozwoju sytuacji epidemiologicznej - dodał Hamryszczak.- Przedstawiamy z radością nowe trasy z Rzeszowa do Londynu i Oslo. Jesteśmy przekonani, że dostarczą one mieszkańcom południowo-wschodniej Polski jeszcze więcej możliwości bezpiecznego podróżowania. Oferujemy możliwie najniższe taryfy i doskonałą obsługę na pokładzie. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo - stwierdziła Paulina Gosk, manager ds. komunikacji
korporacyjnej w Wizz Air.

Na 13 czerwca natomiast zaplanowano inaugurację nowej wakacyjnej trasy z Gdańska. Podróżni znad Bałtyku zyskają loty do Burgas nad Morzem Czarnym. Rejsy do kurortu w Bułgarii będą realizowane dwa razy w tygodniu, a konkretnie w czwartki oraz niedziele.

Listę nowych destynacji z Polski niszkokosztowca z Węgier uzupełni trasa z Warszawy na Fuerteventurę. Na hiszpańskie Wyspy Kanaryjskie z Lotniska Chopina będzie można się przemieścić dopiero od 24 września, dwa razy w tygodniu, a dokładnie poniedziałki i piątki.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony