Partner serwisu

Wizz Air poleci na Maderę z Warszawy i Budapesztu

Rafał Dybiński 29.07.2022

Wizz Air poleci na Maderę z Warszawy i Budapesztu
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Wizz Air uruchomią jesienią rejsy z Warszawy i Budapesztu do Funchal na Maderze. Portugalska wyspa na Oceanie Atlantyckim będzie obsługiwana ze stolic Polski oraz Węgier dwa razy w tygodniu. Inauguracyjne loty zaplanowano na niedzielę 30 października.
– Cieszymy się, że możemy ogłosić nowe połączenia Wizz Air na Maderę. Co ważne, wcześniej nie było żadnych regularnych rejsów z lotniska w Budapeszcie na Maderę, więc jest to fantastyczny dodatek do kierunków oferowanych naszym klientom – podkreślił Balázs Bogáts, dyrektor ds. rozwoju linii lotniczych w porcie stolicy Węgier.

– Ciepły klimat na wyspie nawet w sezonie zimowym sprawia, że jest to idealny cel podróży przez cały rok. Jesteśmy przekonani, że połączenie będzie popularnym dodatkiem do naszej stale rosnącej sieci tras – dodał Balázs Bogáts.

Wylot z Warszawy zaplanowano o godz. 11:05 w środy i niedziele. Lądowanie na Maderze przewidziano na godz. 15:35. Podróż potrwa dokładnie pięć i pół godziny. Rejs powrotny wystartuje z Funchal o godz. 16:15 i dotrze nad Wisłę o godz. 22:35. Podróż w tym przypadku potrwa pięć godzin i 20 minut.

Wylot z Budapesztu zaplanowano na godz. 6:40 w czwartki oraz niedziele. Lądowanie na Maderze przewidziano na godz. 10:50. Podróż potrwa dokładnie pięć godzin i 10 minut. Rejs powrotny wystartuje z Funchal o godz. 11:30 i dotrze nad Dunaj o godz. 17:25. Podróż w tym przypadku potrwa cztery godziny i 55 minut.

Oprócz tras z Warszawy i Budapesztu na Maderę niskokosztowiec uruchomi również jesienią połączenia między Wilnem i Grenoble, Kluż-Napoką i Perugią, Bukaresztem i Ankoną, a także Wenecją i Ammanem w Jordanii. Bilety na loty są już dostępne w systemie rezerwacji Wizz Air.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotnisko Chopina
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony