Partner serwisu

Wizz Air połączy Lwów, Kijów i Pardubice. Osiem nowych tras jesienią

Rafał Dybiński 02.09.2020

Wizz Air połączy Lwów, Kijów i Pardubice. Osiem nowych tras jesienią
fot. Olsztyn Mazury
Linie lotnicze Wizz Air uruchomią w listopadzie nowe trasy z portu Doncaster-Sheffield oraz Mediolanu. Tani przewoźnik z Węgier połączy również już na początku września Kijów i Lwów z czeskimi Pardubicami.
Wizz Air obsłuży najważniejsze miasta Ukrainy i czeski ośrodek w każdy wtorek, czwartek i sobotę. – Cieszymy się z uruchomienia dwóch nowych tras z Pardubic do Kijowa i Lwowa. Wierzymy, że ten ruch wzmocni relacje kulturowe i gospodarcze między Ukrainą i Czechami – podkreśliła Paulina Gosk, reprezentująca taniego przewoźnika coraz mocniej angażującego się w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Linie lotnicze z Węgier jednocześnie zapowiedziały rozszerzenie swojej siatki połączeń z portów Doncaster-Sheffield i Mediolanu. Brytyjski ośrodek z hrabstwa Yorkshire zyska jesienią rejsy do holenderskiego Eindhoven, portugalskiej Lizbony oraz na Lanzarote, Fuerteventurę, Gran Canarię i Teneryfę na hiszpańskich Wyspach Kanaryjskich. Z kolei główny ośrodek włoskiej Lombardii wzbogaci się o dwie krajowe trasy do Palermo i Katanii na Sycylii.

Wizz Air wcześniej zredukował znacznie liczbę połączeń ze względu na zamknięcie od 1 września granic Węgier. 7 września z rozkładu taniego przewoźnika ma zniknąć większość tras, w tym do Polski, co najmniej na miesiąc.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony