Partner serwisu

Wizz Air połączy od sierpnia Gdańsk i Katowice z Mykonos

Rafał Dybiński 02.07.2020

Wizz Air połączy od sierpnia Gdańsk i Katowice z Mykonos
fot. Katowice Airport
Wizz Air dodał nowy kierunek w swojej siatce połączeń z Gdańska i Katowic. Tani przewoźnik zamierza latać od 4 sierpnia dwa razy w tygodniu z Pomorza i Górnego Śląska na Mykonos.
Rejsy na bardzo popularną wśród turystów grecką wyspą będą realizowane dla podróżnych z Polski do 27 października. Linia lotnicza z Węgier zapowiedziała, że to połączenie wznowi także w przyszłorocznym letnim rozkładzie od 30 marca do 30 października 2021. Bilety są dostępne na oficjalnej stronie przewoźnika już od 129 złotych.

Port lotniczy Mykonos jest położony tylko cztery km od miasta o tej samej nazwie. Sama wyspa leży na Morzu Egejskim i należy do archipelagu Cyklady. Od wielu lat jest chętnie odwiedzana przez turystów ze względu na dobrze rozwiniętą bazę hotelową i rekreacyjną. Na wyspie są piękne plaże, a wokół czyste morze. Głównym miastem wyspy Mykonos jest Chora, zabudowana jak wiele egejskich miast, małymi, białymi domami z niebieskimi drzwiami i obudową okien. 

Mykonos to nie jedyny grecki kierunek lotów z Gdańska. LOT w tym sezonie oferuje również z Pomorza rejsy do Chanii na Krecie, na Korfu  i Rodos, a także do Salonik i Kowali. Natomiast Ryanair lata do Aten i Kalamaty. Z kolei z Katowic narodowy przewoźnik powietrzny znad Wisły oferuje związane z Grecją rejsy do Zakintos, Chanii, na Rodos i Kos oraz do Salonik.  

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony