Partner serwisu

Wizz Air połączą Debreczyn z Belgią i Ukrainą

Rafał Dybiński 10.09.2021

Wizz Air połączą Debreczyn z Belgią i Ukrainą
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Wizz Air uruchomią w najbliższym sezonie zimowym dwie trasy z Debreczyna. Drugie co do wielkości miasto na Węgrzech zyska rejsy do Belgii oraz na Ukrainę.
Podróżni z Europy Środkowo-Wschodniej dwa razy w tygodniu, a konkretnie we wtorki oraz soboty, będą mogli przemieścić się do portu Bruksela-Charleroi.

Wylot z Debreczyna zaplanowano o godz. 18:00. Lądowanie w Belgii przewidziano o godz. 20:20. Lot potrwa w sumie 140 minut. Rejs powrotny wystartuje o godz. 20:50. Przylot na Węgry przewidziano na 22:55. Lot w tym przypadku potrwa kwadrans krócej, czyli 125 minut.

Drugie nowe połączenie niskokosztowca, oferowane z Debreczyna, pozwoli polecieć podróżnym do portu Kijów-Żuliany. Częstotliwość rejsów również ustalono na dwa razy w tygodniu, a konkretnie w środy oraz niedziele.

Wylot z drugiego co do wielkości miasta Węgier zaplanowano na godz. 14:20. Przylot na Ukrainę przewidziano na godz. 16:45 lokalnego czasu. Rejs powrotny wystartuje o godz. 17:30 i dotrze do Debreczyna o godz. 18:00 lokalnego czasu.

Port lotniczy Debreczyn oferuje aktualnie loty Wizz Air do Eindhoven, Paryża, Londynu, hiszpańskiej Palma de Mallorca, cypryjskiej Larnaki oraz na grecką wyspę Santoryn. Turecka Antalya oferowana jest z kolei przez Corendon Airlines, przewoźnika z Azji Mniejszej, natomiast walijskie Cardiff przez Sundair.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony