Partner serwisu

Wizz Air otwiera siedem wakacyjnych tras z Polski

Emilia Derewienko 23.01.2021

Wizz Air otwiera siedem wakacyjnych tras z Polski
fot. Piotr Bożyk
Węgierskie tanie linie Wizz Air ogłosiły dodanie siedmiu nowych, wakacyjnych tras z Polski. Połączenia do takich krajów jak Bułgaria, Chorwacja czy Grecja, zostaną uruchomione latem 2021 roku.
Nowe trasy wakacyjne Wizz Air obejmują siedem letnich połączeń z Polski. Wszystkie trasy zostaną uruchomione w czerwcu 2021 roku. Wizz Air uruchomi dwa razy w tygodniu loty z Warszawy i Krakowa na grecką wakacyjną wyspę Kretę, z Warszawy i Krakowa na grecką wyspę Santorini, z Gdańska do Splitu, a także z Katowic na wyspę na Morzu Jońskim – Korfu. Ponadto Wizz Air będzie również oferować loty z Wrocławia do Burgas na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego.

Nowe trasy pobudzą sektory lotnictwa i hotelarstwa w turystycznych regionach, jednocześnie umożliwiając pasażerom z Polski podróżowanie po najniższych cenach. Bilety na nowe połączenie są już dostępne w sprzedaży na wizzair.com lub w aplikacji mobilnej.

Wygląda na to, że niskokosztowy przewoźnik ma szanse „odkuć się” po wymagającym roku 2020 i szalejącej pandemii koronawirusa. Szef Wizz Air wielokrotnie podkreślał, że linie będą teraz potrzebowały mniejszych opłat od portów lotniczych, aby stymulować popyt. Przewoźnik nie poddaje się i mimo ograniczeń, związanych z COVID-19, w ciągu minionego roku otworzył 260 nowych tras i 13 nowych baz, m.in. w Katanii, Doncaster, Dortmundzie, Larnace, Londynie-Gatwick, Mediolanie Malpensa, Oslo i Tiranie. W styczniu z kolei wystartowała bliskowschodnia wersja linii – Wizz Air Abu Dhabi.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony