Partner serwisu

Wizz Air ogłosił osiem nowych tras. Siedem z Rygi i jedna z Tallina

Rafał Dybiński 14.08.2020

Wizz Air ogłosił osiem nowych tras. Siedem z Rygi i jedna z Tallina
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Wizz Air poinformowały w oficjalnym komunikacie o uruchomieniu jesienią siedmiu tras z łotewskiej Rygi oraz jednej z estońskiego Tallina.
Najnowsza oferta węgierskiego przewoźnika przyczyni się do powstania 230 miejsc pracy w regionie nad Bałtykiem.

15 października ruszą z Rygi oraz Tallina rejsy do norweskiego Bergen. Poza tym stolica Łotwy zyska tego dnia również loty do niemieckiego Hamburga i szwedzkiego Sztokholmu.

16 października zainaugurują z Rygi połączenia do duńskiego Billund oraz do Rejkiawiku na Islandii. Listę nowych destynacji ze stolicy Łotwy uzupełnią dwa dni później angielskie Birmingham oraz norweskie Trondheim. Wszystkie wyżej wymienione rejsy obsłuży airbus A320.

Siedem nowych tras z Rygi zwiększy oferowanie Wizz Air ze stolicy Łotwy do piętnastu połączeń do dziesięciu różnych krajów. Węgierski przewoźnik od 2010 roku przewiózł z Rygi łącznie prawie 3,8 mln pasażerów. - Jesteśmy przekonani, że niskie ceny lotów i atrakcyjne nowe trasy zwiększą jeszcze liczbę naszych podróżnych i przyczynią się do rozwoju sektora turystycznego na Łotwie. Mamy za sobą bardzo udanych dziesięć lat współpracy z Rygą i ogłaszamy z przyjemnością rozbudowę sieci naszych połączeń z tego ośrodka - podkreślił George Michalopoulos, reprezentujący linie Wizz Air na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. 


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony