Partner serwisu

Wizz Air ogłasza trzy nowe trasy z Polski

Redakcja 22.12.2021

Wizz Air ogłasza trzy nowe trasy z Polski
fot. Wizz Air
Wizz Air ogłasza 3 nowe trasy z Polski: Dubaj z Krakowa, Neapol z Katowic i Nicea z Warszawy. Od 4 lutego 2022r Wizz Air rozpocznie loty z Krakowa do stolicy Emiratów Arabskich – Dubaju, a 28 marca 2022 linia zainauguruje loty z Katowic do Neapolu oraz z Warszawy do Nicei.
– Cieszymy się, że możemy roozszerzyć naszą polską siatkę połączeń WIZZ dodając 3 nowe trasy. Wierzymy, że dzięki najnowszym połączeniom z Krakowa do Dubaju, z Katowic o Neapolu i z Warszawy do Nicei, nasi pasażerowie mogą zaplanować z wyprzedzeniem swoje długo wyczekiwane wakacje lub weekendowe wyprawy. na wizzair.com lub za pśrednictwem aplikacji mobilnej. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air. Nasza polska załoga z uśmiechem powita Państwa na pokładach samolotów WIZZ! – mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Wszystkie trasy będą  obsługiwane w poniedziałki i piątki. Przewoźnik informuje, że bilety są już dostępne w systemie sprzedaży.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony