Partner serwisu

Wizz Air kontynuują wsparcie dla uchodźców z Ukrainy

Redakcja/inf. pras. 14.03.2022

Wizz Air kontynuują wsparcie dla uchodźców z Ukrainy
fot. Wizz Air
Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły, że wciąż dostępna jest znaczna liczba wolnych miejsc dla ukraińskich uchodźców na połączenia do wszystkich miejsc na kontynencie europejskim z krajów graniczących z Ukrainą, czyli Polski, Słowacji, Węgier oraz Rumunii. Wydłużono czas, do kiedy podróż musi się odbyć, od końca marca do 10 kwietnia 2022 roku.
Tani przewoźnik z Węgier zapewnia wszystkich ukraińskich uchodźców, że wciąż dostępne są darmowe miejsca na wielu trasach, w tym z Budapesztu, Gdańska, Krakowa i Katowic. Na niektóre połączenie w określonych terminach było większe zapotrzebowanie i niestety te bilety już zostały wyprzedane. Niemniej niskokosztowiec z Europy Środkowo-Wschodniej monitoruje sytuację w systemie rezerwacji i udostępnia kolejne miejsca, jeżeli jest to możliwe.

Wizz Air umieszcza też większe samoloty i zwiększa częstotliwość lotów z krajów sąsiadujących z Ukrainą do Europy. Ponadto nadal obowiązuje oferta Wizz Air z taryfami ratunkowymi w wysokości 29,99 euro na wszystkie inne loty (z wyłączeniem ZEA, Islandii i Wysp Kanaryjskich), a także 69, 99 euro na loty do ZAE, Islandii i na Wyspy Kanaryjskie, aby wspierać ukraińskich uchodźców, gdziekolwiek obecnie przebywają.

Tani przewoźnik z Węgier zachęca klientów do sprawdzania dostępności niskich taryf na oficjalnej stronie. Jednocześnie zapewnia, że wszyscy ukraińscy uchodźcy mogą korzystać z przystępnego podróżowania bez względu na miejsce, w którym znajdują się w tym kryzysowym czasie.

– Nasze serca są z obywatelami Ukrainy. Z zaangażowaniem pomagamy ukraińskim uchodźcom i zobowiązujemy się robić to do 10 kwietnia z nadzieją, że jak największej liczbie osób uda się dotrzeć w bezpieczne miejsca. Dostrzegamy ogromne wysiłki humanitarne naszej załogi i, jako firma, chcemy odegrać w nich większą rolę. Cieszymy się, mogąc zapewnić uchodźcom bezpieczną i komfortową podróż – podkreślił József Váradi, prezes Wizz Air. 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Wojna Rosja - Ukraina
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony