Partner serwisu

Wizyta trenera Arsenalu w pawilonie Emirates na Expo 2020

inf. pras 12.10.2021

Wizyta trenera Arsenalu w pawilonie Emirates na Expo 2020
fot. Emirates
Emirates, główny partner i oficjalne linie lotnicze Expo 2020 Dubai, powitały w swoim pawilonie Mikela Artetę, trenera Arsenalu Londyn, klubu z angielskiej Premier League.
Hiszpana Mikela Artetę powitał Jego Wysokość Szejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, prezes i dyrektor naczelny Emirates Airline. Trener został oprowadzony po wirtualnej wystawie skoncentrowanej na przyszłości lotnictwa i osobiście przetestował kilka spośród wciągających ekspozycji. Linie Emirates oferują 10 skłaniających do myślenia instalacji multisensorycznych dla wszystkich odwiedzających Expo 2020 w Dubaju.

Pawilon Emirates znajduje się w dzielnicy Opportunity (Dzielnica Szans). Wygląd pawilonu jest inspirowany lotnictwem – jego konstrukcję opływają 24 stateczniki, czyli fragmenty ogona samolotu, a imponujący systemem oświetlenia LED sprawia, że po zachodzie słońca pawilon mieni się żywymi kolorami.

Wizyta Artety na Expo 2020 obejmowała również odwiedziny w pawilonach hiszpańskim i argentyńskim, pawilonie Sustainability (zrównoważonego rozwoju), popularnej wieży obserwacyjnej „Garden in the Sky”, z której rozciąga się 360-stopniowy widok na okolicę, a także podziwianie spektakularnych projekcji świetlnych na Al Wasl Dome.

- Wspaniale było odwiedzić Expo 2020 podczas mojej ostatniej wizyty w Dubaju. Możliwość zapoznania się z przyszłością lotnictwa w pawilonie Emirates była fantastycznym przeżyciem, a projekcje świetlne Al Wasl Dome były dodatkową atrakcją. To naprawdę wyjątkowe doświadczenia, które gorąco polecam każdemu, kto odwiedzi Dubaj w ciągu najbliższych kilku miesięcy – powiedział Mikel Arteta

Współpraca Emirates i Arsenalu jest jedną z najdłużej istniejących i najbardziej rozpoznawalnych relacji w dziejach profesjonalnej piłki nożnej, a logo Emirates widnieje na koszulkach zespołu od 2006 roku. Ponadto Emirates posiadają prawa do nazwy stadionu Arsenalu – Emirates Stadium – aż do 2028 r.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony