Partner serwisu

Więcej rejsów z Bydgoszczy do Dublina i plany wznowienia lotów do Kijowa

Redakcja/inf. pras. 17.08.2021

Więcej rejsów z Bydgoszczy do Dublina i plany wznowienia lotów do Kijowa
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair od 31 października zwiększą częstotliwość rejsów do Dublina. Z regionalnego lotniska nad Brdą odrzutowiec niskokosztowca do stolicy Irlandii odleci późną jesienią już trzy razy w tygodniu.
Choć sezon letni 2021 w pełni, to przewoźnicy już kończą prace nad budową siatki połączeń w sezonie zimowym, który rozpoczyna się w ostatnią niedzielę października. Ryanair poinformował, że późną jesienią zwiększy częstotliwość rejsów do Dublina. Do stolicy Irlandii samolot z portu nad Brdą odleci trzy razy w tygodniu, a konkretnie we wtorki o godzinie 22:05, w czwartki o godzinie 13:45 oraz w niedziele o godzinie 13:30.

- Sukcesywne odbudowywanie siatki połączeń z regionalnych portów lotniczych, to efekt ciężkiej pracy całej branży lotniczej. Przewoźnicy decyzje o uruchamianiu dodatkowych rotacji oraz przywracaniu kolejnych połączeń, podejmują z dużą dozą ostrożności. Kierują się przede wszystkim aktualną sytuacją epidemiczną na świecie, a tym samym popytem i rachunkiem ekonomicznym na danej trasie – mówi Tomasz Moraczewski, Prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz.

Również z początkiem sezonu zimowego do rozkładu lotów bydgoskiego lotniska ma powrócić połączenie lotnicze do Kijowa. Ryanair zaplanował wznowienie rejsów od niedzieli 31 października w każdą środę i niedzielę. Należy pamiętać i mieć na uwadze, że każda decyzja linii lotniczych o wznowieniu czy też zawieszeniu rejsów jest zależna od sytuacji pandemicznej i obostrzeń obowiązujących w danym kraju.

Oprócz Dublina i stolicy Ukrainy, samoloty obsługiwane przez taniego przewoźnika z Zielonej Wyspy odlecą z Bydgoszczy także do portów Londyn-Luton, Londyn-Stansted oraz do Birmingham.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony