Partner serwisu

Więcej rejsów United Airlines do Europy i wiele nowych krajowych połączeń

Rafał Dybiński 18.05.2021

Więcej rejsów United Airlines do Europy i wiele nowych krajowych połączeń
fot. United Airlines
Linie lotnicze United Airlines dodadzą w lipcu ponad 400 rejsów dziennie i zwiększą oferowanie do europejskich destynacji. Czynnikami sprzyjającymi takim decyzjom są wdrażane programy szczepień przeciwko COVID-19 oraz łagodzenie restrykcji w krajach na Starym Kontynencie.
Liczba rezerwacji na letnie podróże wzrosła o 214 proc. w porównaniu z poziomem z 2020 roku. Przewoźnik z Chicago odzyska w ten sposób już 80 proc. swojego rozkładu lotów w odniesieniu do lipca 2019 roku.

Wśród długodystansowych połączeń nowością będą rejsy z portu Chicago O'Hare do Rejkiawiku. Inaugurację trasy, nie realizowanej dotąd przez żadnych innych przewoźników, zaplanowano na 1 lipca. Tego samego dnia wystartuje również pierwszy rejs z Waszyngtonu do Aten. Loty do stolic Islandii oraz Grecji będą funkcjonować jako codzienne.

Tydzień później z nowojorskiego portu Newark-Liberty, skąd również będzie można każdej doby polecieć do Aten i Rejkiawiku, zaplanowano dodatkowy rejs do Dubrownika. Połączenie do Chorwacji będzie realizowane trzy razy w tygodniu.

Port Newark-Liberty latem zyska jeszcze codzienne loty do Johannesburga w RPA oraz na wyspę Maui na Hawajach. Na słynny archipelag będzie też można łatwiej przemieścić się z Chicago, skąd zaplanowano rejsy do Kailua. Oferowanie związane z Hawajami uzupełniono jeszcze o loty do Honolulu z John Wayne Airport w kalifornijskim hrabstwie Orange County.

Siatkę krajowych połączeń wzmocnią nowe destynacje z Cleveland (Charleston, Hilton Head, Myrtle Beach, Pensacola oraz Portland w stanie Maine), Cincinnati (Charleston, Hilton Head, Pensacola oraz Portland w stanie Maine), Milwaukee (Charleston, Myrtle Beach, Pensacola, Savannah oraz Portland w stanie Maine), Pittsburgha (Charleston, Hilton Head, Pensacola oraz Portland w stanie Maine), Indianapolis (Charleston, Hilton Head oraz Portland w stanie Maine), Columbus (Charleston, Hilton Head oraz Portland w stanie Maine), a także z St. Louis, które zyska loty do Hilton Head i Myrtle Beach.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony