Partner serwisu

Więcej rejsów Emirates do USA. 24 loty w tygodniu A380

inf. pras 21.09.2021

Więcej rejsów Emirates do USA. 24 loty w tygodniu A380
fot. Emirates
Od października Emirates zwiększają częstotliwość lotów do wielu miast USA. Linie lotnicze z Dubaju stopniowo rozwijają siatkę połączeń w odpowiedzi na coraz większy popyt i złagodzenie zasad przemieszczania się do Stanów Zjednoczonych.
Począwszy od października Emirates będą obsługiwać 78 lotów tygodniowo do dwunastu miast USA, przy czym zwiększy się tygodniowa liczba lotów do Bostonu (BOS), Dallas (DFW), Nowego Jorku (JFK), San Francisco (SFO), Seattle (SEA) i Waszyngtonu (IAD):

Boston: 5 lotów tygodniowo w porównaniu do wcześniejszych 4 lotów tygodniowo.
Dallas: 5 lotów tygodniowo w porównaniu do wcześniejszych 4 lotów tygodniowo.
Nowy Jork: 19 lotów tygodniowo w porównaniu do wcześniejszych 18 lotów tygodniowo, wliczając loty łączące Mediolan i Nowy Jork.
San Francisco: 5 lotów tygodniowo w porównaniu do wcześniejszych 4 lotów tygodniowo.
Seattle: 5 lotów tygodniowo w porównaniu do wcześniejszych 4 lotów tygodniowo.
Waszyngton: 5 lotów tygodniowo w porównaniu do wcześniejszych 4 lotów tygodniowo.

Emirates powróciły już do dziennej częstotliwości rejsów do Chicago, Los Angeles oraz na trasach Ateny-Newark i Mediolan-Nowy Jork sprzed pandemii COVID-19. Flagowy samolot A380 z charakterystycznym salonikiem pokładowym i prysznicem Shower Spa od października będzie latał do USA 24 razy w tygodniu. Dwanaście lotów Super Jumbo będzie skierowanych na nowojorskie lotnisko JFK, siedem rejsów do Los Angeles i pięć lotów do Waszyngtonu.

Linie lotnicze z Dubaju planują dalsze rozwijanie swoich zdolności przewozowych w sezonie zimowym zgodnie z popytem i trendami podróżniczymi. Do początku grudnia planują przywrócić w ponad 90 proc. częstotliwości lotów do USA sprzed pandemii, wzbogacając swoją siatkę o codzienne loty do Bostonu, Dallas, Houston, San Francisco, Seattle i Waszyngtonu, a także dwa loty dziennie do Nowego Jorku.

Od listopada klienci z USA będą mieli również możliwość częściej podróżować airbusem A380, który będzie obsługiwał 35 lotów tygodniowo. Począwszy od 31 października loty Emirates między Mediolanem a Nowym Jorkiem będą również realizowane przez A380, co oznacza, że Nowy Jork będzie obsługiwany przez ten dwupokładowy samolot aż trzy razy dziennie. Od grudnia 2021 roku, oprócz Los Angeles, Nowego Jorku i Waszyngtonu, Super Jumbo będzie latał codziennie do San Francisco. Dodatkowo, dzięki umowie code-share z JetBlue, klienci Emirates mogą korzystać z wygodnych połączeń z ponad 63 kierunkami w USA, a dzięki umowie interline z Alaska Airlines z ponad 100 kierunkami.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony