Partner serwisu

Więcej połączeń z Lotniska Chopina. Nowa trasa Wizz Air

inf. pras 01.10.2021

Więcej połączeń z Lotniska Chopina. Nowa trasa Wizz Air
fot. D. Kłosiński/Lotnisko Chopina
Jesień na Lotnisku Chopina obfituje w nowości. 1 października linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie lotów z Warszawy do Marrakeszu.
Połączenia będą obsługiwane od 17 grudnia, dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Bilety są już dostępne w sprzedaży w systemie przewoźnika.

Od niedzieli, 26 września, pasażerowie mogą podróżować ze stołecznego portu do Dubaju na pokładzie narodowego przewoźnika – PLL LOT. Rejsy odbywają się 3 razy w tygodniu – w poniedziałki, czwartki i niedziele, na pokładzie B737 w wersjach -800 i MAX 8. ​

Przewiduje się, że to połączenie będzie popularne wśród przedsiębiorców, którzy chcą nawiązać nowe kontakty gospodarcze, także podczas tegorocznej wystawy Expo 2020 oraz będzie interesujące dla turystów, którzy chętnie odwiedzali nie tylko Zjednoczone Emiraty Arabskie lub skorzystają z dalszych połączeń do Azji południowo-wschodniej lub Australii. Pierwszym rejsem, na pokładzie B737 MAX, podróżowali turyści i pracownicy Pawilonu Polski na EXPO w Dubaju. Lot trwa około 6 godzin.

Od czwartku, 30 września regularne połączenia również na trasie Warszawa–Dubaj uruchomił niskokosztowy przewoźnik, flyDubai. Rejsy wykonywane są samolotami Boeing 737 w wersji -800 oraz MAX 8, 9. Loty flyDubai do Warszawy będą odbywać się codziennie.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotnisko Chopina
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony