Partner serwisu

Więcej połączeń Emirates do portu Londyn-Gatwick

Redakcja/inf. pras. 26.07.2022

Więcej połączeń Emirates do portu Londyn-Gatwick
fot. Emirates
Linie lotnicze Emirates zwiększają od 27 lipca do 3 sierpnia częstotliwość połączeń do i z lotniska Londyn-Gatwick do trzech rejsów dziennie.
Dodatkowy, trzeci lot zaspokoi wysoki popyt ze strony klientów podróżujących do i z Londynu tego lata. Zapewni również dodatkowe miejsca dla pasażerów Emirates dotkniętych zmianami w lotach z Londynu-Heathrow. Modyfikacje liczby pasażerów zostaną wprowadzone, aby pomóc złagodzić presję operacyjną na tym lotnisku.

Z klientami Emirates, których dotknie zamiana, będą kontaktować się bezpośrednio przewoźnik lub agent biura podróży. Linie lotnicze ściśle współpracują ze swoimi partnerami, aby zapewnić alternatywne połączenie dla rezerwacji, których dotyczą zmiany i zapewnić płynne dalsze połączenia lotnicze, aby klienci mogli dotrzeć do zaplanowanego miejsca docelowego.

Dodatkowe codzienne loty do Londyn-Gatwick będą obsługiwane przez szerokokadłubowy samolot Emirates Boeing 777 z miejscami w klasie pierwszej, biznes i ekonomicznej. Loty EK011 i EK012 będą obsługiwane do i z Londynu Gatwick w godzinach porannych.

Linie Emirates są wdzięczne pracownikom lotniska Londyn-Gatwick oraz innym partnerom za wsparcie w zapewnieniu odpowiedniej obsługi naziemnej przy dodatkowym zapotrzebowaniu. To niezbędne, aby umożliwić pasażerom płynną i niezawodną podróż.

W tym okresie Emirates będą kontynuować sześć codziennych lotów do i z Londyn-Heathrow, a planowany ponowny start codziennych połączeń do Londyn-Stansted rozpocznie się 1 sierpnia.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony