Partner serwisu

Wiosną więcej lotów United do Europy. Dwa razy dziennie do Dublina, Frankfurtu i Rzymu

Rafał Dybiński 19.10.2021

Wiosną więcej lotów United do Europy. Dwa razy dziennie do Dublina, Frankfurtu i Rzymu
fot. Denver Airport
Linie lotnicze United Airlines ujawniły długo oczekiwane nowe połączenia międzynarodowe, z których podróżni amerykańskiego przewoźnika skorzystają w sezonie letnim 2022 roku.
Ciekawą opcją turystyczno-rekreacyjną będzie z pewnością Ponta Delgada na portugalskich Azorach. Rejsy z nowojorskiego portu Newark-Liberty zaplanowano trzy razy w tygodniu, począwszy od 13 maja. Od czerwca do końca sierpnia częstotliwość lotów na tej trasie zostanie zwiększona do codziennych.

Od 5 maja będzie można przemieścić się z Waszyngtonu do jordańskiego Ammanu. Od 20 maja na liście miejsc docelowych z Newark-Liberty pojawi się z kolei norweskie Bergen. Obie trasy będą realizowane trzy razy w tygodniu.

Hiszpańska Teneryfa będzie dostępna z Newark-Liberty od 2 czerwca, natomiast dokładnie tydzień później, od 9 czerwca nowojorskie lotnisko zyska bezpośrednie rejsy do Palma de Mallorca. Na archipelagi Wysp Kanaryjskich i Balearów będzie można dolecieć również trzy razy w tygodniu.

United Airlines wznowią wiosną ponadto kilka połączeń, których funkcjonowanie zakłóciła i przerwała na kilkanaście miesięcy pandemia koronawirusa SARS-CoV-2. Od 26 marca codzienne rejsy do Tokio będą możliwe nie tylko z Newark-Liberty, ale także z Los Angeles i Waszyngtonu. Tego samego dnia wystartuje jeszcze z San Francisco pierwszy rejs do indyjskiego Bangalore. W tym przypadku również zaplanowano loty każdej doby.

Od 23 kwietnia wrócą rejsy do Zurychu z Chicago, a od 29 kwietnia do rozkładu z Newark-Liberty wróci jeszcze połączenie do francuskiej Nicei. Obie trasy będą realizowane codziennie.

United Airlines zapowiedziały dodatkowo zwiększenie częstotliwość rejsów do sześciu miast Europy. Od 23 kwietnia już codziennie będzie można przemieścić się z Denver do Monachium. Tego samego dnia Newark-Libery zyska także drugie w ciągu każdej doby loty do Dublina oraz do Frankfurtu nad Menem. Od 6 maja codzienne będą funkcjonować rejsy z Waszyngtonu do Berlina oraz z Chicago do Mediolanu. Wreszcie od 26 maja z rzymskiego Fiumicino podróżni dwa raz w ciągu każdej dobry będą mogli odlecieć do Newark-Liberty.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony