Partner serwisu

Więcej lotów Air France do Warszawy i Krakowa

Redakcja/inf. pras. 19.04.2021

Więcej lotów Air France do Warszawy i Krakowa
fot. Air France
Linie lotnicze Air France będą oferować w sezonie letnim więcej rejsów z Paryża do dwóch miast w Polsce. Jeden z największych przewoźników w Europie poleci czternaście razy w tygodniu do Warszawy i siedem razy w tygodniu do Krakowa.
Wcześniej informowaliśmy już o uruchomieniu w sezonie letnim 22 nowych tras Air France, w tym czternastu międzynarodowych i ośmiu krajowych. Jeden z największych przewoźników Europy obsłuży w najbliższych miesiącach w sumie 80 połączeń. Teraz mamy konkrety dotyczące połączeń do Polski. 

Podwoi się liczba lotów z Paryża do Warszawy. Obecnych sześć rejsów w tygodniu zostanie zastąpionych czternastoma tygodniowo w czasie szczytu sezonu, który zaplanowano w bieżącym roku od 5 lipca do 29 sierpnia. Zwiększy się również liczba lotów do Krakowa. Aktualne trzy rejsy tygodniowo zastąpi siedem w tygodniu w czasie szczytu sezonu. 

Elastyczne planowanie – bilety z gwarancją zwrotu

Przewoźnik znad Sekwany zastrzega, że rozkład może ulec zmianie w zależności od obowiązujących ograniczeń podróży. Od początku kryzysu związanego z COVID-19, linie lotnicze Air France na bieżąco dostosowują swoją sieć połączeń, uwzględniając zmiany w sytuacji epidemiologicznej w poszczególnych krajach. W ramach swojej polityki handlowej oferuje obecnie w pełni modyfikowalne bilety na wszystkie loty do 31 grudnia 2021. Klienci mogą dokonać bezpłatnej zmiany biletu na inne daty lub inny kierunek. Drugą opcją jest rezygnacja z podróży i zwrot środków na kupon podróżny, który podlega wymianie na inną dowolną podróż w przyszłości. W razie niewykorzystania – kupon podlega zwrotowi. W sytuacji jeśli lot zostanie odwołany przez linię, klienci dodatkowo otrzymują możliwość pełnego zwrotu środków za bilet.

Bezpieczeństwo w podróży

Zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów i własnych pracowników są w centrum uwagi linii, szczególnie w czasach pandemii, dlatego Air France dokłada wszelkich starań, aby zapewnić optymalne warunki podróży z niezbędnymi środkami ochrony zdrowia na każdym etapie podróży. Na pokładzie i w czasie całej podróży pasażerów obowiązują maski. W kabinach samolotów Air France powietrze jest odnawiane co 3
minuty. System wentylacyjny jest wyposażony w specjalne filtry HEPA, identyczne z filtrami stosowanymi w szpitalnych salach operacyjnych. Przewoźnik stosuje wzmocnione procedury sprzątania samolotów. Dotyczy to w szczególności wszystkich powierzchni dotykowych takich jak stoliki, podłokietniki, monitory, piloty, schowki bagażowe, półki i toalety, które są dezynfekowane przez każdym lotem.

Nowość: wyszukiwarka punktów testujących pod kątem COVID-19

Wiele krajów wymaga obecnie okazania przed podróżą negatywnego wyniku testu na COVID-19. Aby ułatwić swoim pasażerom przygotowanie do podróży, Air France wraz z sojuszem SkyTeam, opracowali interaktywną mapę - wyszukiwarkę, która pozwala znaleźć najbliższe punkty testujące pod kątem COVID-19, w zależności od lokalizacji. Baza punktów testujących jest regularnie aktualizowana, stopniowo są dodawane nowe lokalizacje. Wyszukiwarka jest dostępna na stronie Air France. 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony