Partner serwisu

WestJet połączy Toronto z Londynem i Calgary z Phoenix

Rafał Dybiński 21.09.2020

WestJet połączy Toronto z Londynem i Calgary z Phoenix
fot. Boeing Media
Kanadyjskie linie lotnicze WestJet planują obsługiwać 48 destynacji od października. Przewoźnik z Ameryki Północnej uruchomi transatlantyckie połączenie z Toronto do Londynu.
– Coraz więcej ludzi rozważa latanie, a biznes i gospodarki zaczynają się otwierać. Staramy się w przemyślany i ostrożny sposób łączyć kluczowe rynki, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo podczas całej podróży – podkreślił Arved von zur Muehlen, prezes WestJet.

Przewoźnik z zachodu Kanady będzie od października obsługiwać 39 krajowych lotnisk, a także po trzy porty w Stanach Zjednoczonych i Meksyku, dwa na Jamajce oraz jeden w stolicy Wielkiej Brytanii.

Do rozkładu linii lotniczej powrócą trasy z Calgary do Cancun, Los Cabos i Puerto Vallarta oraz do Palm Springs i Phoenix. Z kolei Toronto zyska bezpośrednie rejsy do portu Londyn-Gatwick. Prestiżowe połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu za pomocą Boeinga 787-9 Dreamlinera.

WestJet w sumie zaoferuje od października 63 krajowe trasy oraz jedenaście międzynarodowych, w tym jedną międzykontynentalną. Tymczasowo zawieszone pozostają rejsy z Calgary do Atlanty i Paryża. Aktualnie przewoźnik z Kanady obsługuje 62 krajowe połączenia i siedem międzynarodowych.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony