Partner serwisu

WestJet połączą Calgary i Amsterdam. Rejsy obsłuży Dreamliner

Rafał Dybiński 01.08.2021

WestJet połączą Calgary i Amsterdam. Rejsy obsłuży Dreamliner
fot. WestJet
Linie lotnicze WestJet w ramach współpracy z KLM Royal Dutch Airlines uruchomią bezpośrednie połączenie między Amsterdamem i Calgary. Transatlantyckie rejsy obsłuży Boeing 787 Dreamliner.
Kanadyjski przewoźnik zainauguruje międzykontynentalne loty 5 sierpnia bieżącego roku. Trasa z Calgary do Holandii będzie realizowana początkowo dwa razy w tygodniu, ale już od 9 września częstotliwość usługi wzrośnie do trzech rejsów w tygodniu.

Klienci WestJet zyskają w ten sposób łatwiejszy dostęp na połączenia tranzytowe przez lotnisko Schiphol do osiemnastu miast w Austrii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Włoszech i Wielkiej Brytanii.

– Dzięki współpracy z KLM nasi podróżni skorzystają z nowych możliwości podróżowania między Europą a Kanadą. Rejsy naszym Dreamlinerem w połączeniu z dogodnymi połączeniami partnera klasy światowej, takiego jak właśnie KLM, to ekscytujący krok w stronę bezpiecznego wznowienia lotów międzynarodowych – podkreślił John Weatherill, dyrektor handlowy WestJet.

– Odbudowa takich rejsów ma kluczowe znaczenie dla ożywienia gospodarczego prowincji Alberta. Nie możemy się doczekać nowych turystów z kluczowych rynków Europy, którzy przylecą do nas dzięki trasie z Amsterdamu. Mamy nadzieję, że przywrócimy w ten sposób prowincji Alberta miano dobrego miejsca zarówno dla biznesu, jak i wypoczynku – podsumował David Goldstein, prezes Travel Alberta.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony