Partner serwisu

Wenecja dostępna z Rzeszowa! Nowe połączenie PLL LOT

Rafał Dybiński 29.03.2022

Wenecja dostępna z Rzeszowa! Nowe połączenie PLL LOT
fot. Krzysztof Moczulski/ PLL LOT
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią sezonowe połączenie z Rzeszowa do Wenecji. Loty raz w tygodniu nad włoski Adriatyk zaplanowano w każdą niedzielę od 12 czerwca do 18 września bieżącego roku.
Rejs LO313 wystartuje z Rzeszowa o godz. 6:55. Do słynnego włoskiego miasta doleci o godz. 8:50. Podróż potrwa więc niespełna dwie godziny, a dokładnie 115 minut.

Rejs powrotny LO314 odleci z Wenecji o godz. 9:25. Lądowanie w stolicy Podkarpacia zaplanowano o godz. 11:25. Podróż w tym przypadku potrwa dokładnie dwie godziny.

Do obsługi trasy wyznaczono Bombardiery Q400 Dash. Najmniejsze maszyny we flocie PLL LOT mogą zabrać na pokład 78 pasażerów.

Turbośmigłowe samoloty realizują krótkodystansowe połączenia narodowego przewoźnika od 2012 roku, po likwidacji Eurolotu. Proces ich wycofywania potrwa do 2023 roku. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.

Wcześniej informowaliśmy również, że PLL LOT wznowią od czwartku 31 marca rejsy z Warszawy do Kiszyniowa. Trasę do stolicy Mołdawii obsłuży Embraer 195. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony