Partner serwisu

Voyage Air jednak nie polecą z Polski nad Morze Czarne

Rafał Dybiński 22.07.2021

Voyage Air jednak nie polecą z Polski nad Morze Czarne
fot. Voyage Air/ Facebook
Linie lotnicze Voyage Air nie uruchomią jednak trasy Łódź – Rzeszów – Warna, co zapowiadano jeszcze wiosną bieżącego roku.
Inaugurację połączenia do kurortu w Bułgarii nad Morzem Czarnym pierwotnie planowano na 29 czerwca. Rejsy miały być realizowane raz w tygodniu, a konkretnie we wtorki.

Odrzutowiec przewoźnika z Bałkanów miał wylecieć z Warny o godz. 6:50 i wylądować w Łodzi o godz. 7:40. Start rejsu powrotnego z centrum Polski ustalono na godz. 8:20. Przylot do miejsca docelowego planowano na godz. 10:50 lokalnego czasu. Ceny biletów rozpoczynały się od 79 euro.

"Bułgarski przewoźnik VoyageAir, który miał latać z Łodzi do Warny, po kilkakrotnym przekładaniu terminu inauguracji połączenia, ostatecznie poinformował nas o rezygnacji z lotów w ogóle. Prosimy osoby, które kupiły bilety, o wystąpienie do przewoźnika, aby zwrócił pieniądze" - głosi komunikat Portu Lotniczego Łódź.

Linie lotnicze Voyage Air mają swoją siedzibę w Warnie i zostały założone w 2006 roku. Flota przewoźnika z Bałkanów składa się z dwóch boeingów wersji 737-400 i 737-500.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony