Partner serwisu

Ural Airlines wracają do Budapesztu. Dwie nowe trasy do Rosji

Rafał Dybiński 26.08.2021

Ural Airlines wracają do Budapesztu. Dwie nowe trasy do Rosji
fot. Ural Airlines
Jekaterynburg oraz port lotniczy Żukowskij na południe od Moskwy znajdą się w rozkładzie rejsów z Budapesztu od początku września. Na lotnisko stolicy Węgier powrócą bowiem Ural Airlines.
Połączenia z Budapesztu do Jekaterynburg i portu lotniczego Żukowskij niedaleko Moskwy będą realizowane raz w tygodniu. Rejsy między Węgrami i Rosją obsłuży airbus A320 z dostępną klasą ekonomiczną i biznes. Na pokład odrzutowca wejdą pasażerowie posiadający dowód szczepienia przeciwko COVID-19 lub ozdrowieńcy.

- Powrót Ural Airlines jeszcze bardziej wzbogaci naszą sieć połączeń do Rosji. Dzięki temu będziemy oferować loty już do sześciu miejsc docelowych w największym kraju świata - podkreślił Balázs Bogáts, dyrektor ds. rozwoju na lotnisku w Budapeszcie.

Rejsy na trasie Jekaterynburg - Budapeszt - Jekaterynburg będą obsługiwane w niedziele, począwszy od 5 września. Wylot z Rosji zaplanowano na godz. 6:00 lokalnego czasu, natomiast start rejsu powrotnego znad Dunaju ustalono na godz. 8:25.

W przypadku trasy Żukowskij - Budapeszt - Żukowskij rozkład jest jeszcze na etapie tworzenia. Niemniej przewoźnik zapewnia, że rejsy zostaną zainaugurowane w pierwszym tygodniu września.

Oprócz dwóch nowych połączeń do Rosji podróżni ze stolicy Węgier mogą aktualnie przemieścić się również do Kazania, Sankt Petersburga, a także stołecznych portów Moskwa-Szeremietiewo i Moskwa-Wnukowo za sprawą linii lotniczych Aerofłot oraz niskokosztowych Wizz Air.

Ural Airlines przed pandemią koronawirusa SARS-COV-2 obsługiwały 101 destynacji, koncentrując się na rejsach z Jekaterynburga, Sankt Petersburga i stolicy Rosji do takich miast jak Czelabińsk, Irkuck, Krasnodar, Samara, Nowosybirsk czy Ufa. Flota przewoźnika składa się z 25 airbusów A320-200, czternastu A321-200, pięciu A319-100, czterech A321LR, a także trzech A320neo. Zamówiono także czternaście boeingów 737 MAX 8.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony