Partner serwisu

UIA zwiększą liczbę lotów do Europy i Tel Awiwu. Zawieszony Nowy Jork

Rafał Dybiński 14.10.2020

UIA zwiększą liczbę lotów do Europy i Tel Awiwu. Zawieszony Nowy Jork
fot. UIA
Ukraine International Airlines (UIA) zamierzają obsługiwać w zimowym rozkładzie lotów 23 destynacje międzynarodowe oraz kilka nowych krajowych. Transatlantyckie loty do Nowego Jorku z Kijowa przełożono na wiosnę przyszłego roku.
Przewoźnik wschodnich sąsiadów Polski stopniowo odbudowuje sieć swoich tras, które ograniczają się jeszcze do kilkunastu średnio- i krótkodystansowych rejsów w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Kijów zyska od 25 października codzienne połączenia z Charkowem, Odessą i Lwowem. Nie zwiększono jednak liczby innych krajowych rejsów do Dniepru, Chersonia, Winnicy, Zaporoża, Czerniowiec oraz Iwano-Frankowska.

Codziennie do Amsterdamu

Poprawi się natomiast komunikacja stolicy Ukrainy z resztą kontynentu. Pięć razy w tygodniu będzie można przemieścić się do Amsterdamu, a od 12 grudnia nawet codziennie. Od 25 października loty do portu Londyn-Gatwick wzrosną do trzech w tygodniu. Z kolei od 17 grudnia wznowione zostaną rejsy do portu Londyn-Heathrow, których częstotliwość ustalono również na trzy w tygodniu.

Pięć razy w tygodniu od 25 października będzie można polecieć do Paryża. Dobę później wzmocnione zostaną połączenia do Brukseli, Pragi, Monachium i Dusseldorfu, realizowane dwa razy w tygodniu. Tego samego dnia do trzech w tygodniu zostanie zwiększona częstotliwość rejsów do Mediolanu. 5 grudnia stolica Lombardii zyska jeszcze jeden lot w tygodniu. Dobę wcześniej natomiast zainauguruje połączenie do Genewy, obsługiwane dwa razy w tygodniu.

Kilka tras do Tel Awiwu

Od 1 listopada z Kijowa do Tbilisi będzie można przemieścić się cztery razy w tygodniu. Dobę później zostaną wznowione loty do Erywania, a 4 listopada do Baku. Częstotliwość rejsów do stolic Armenii oraz Azerbejdżanu ustalono na dwa w tygodniu.

Od 26 października stolicę Ukrainy z Kairem połączą również dwa loty w tygodniu. Codziennie będzie można natomiast polecieć dzięki UIA z Kijowa do Dubaju i Stambułu. 4 grudnia raz na dobę będą także realizowane rejsy do Tel Awiwu. Drugie największe miasto Izraela zyska również od 25 października dwa loty w tygodniu do Odessy, a raz w tygodniu do Dniepru, Lwowa i Charkowa.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony