Partner serwisu

UIA wznowią w czerwcu loty z Kijowa do Warszawy

Rafał Dybiński 07.04.2021

UIA wznowią w czerwcu loty z Kijowa do Warszawy
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ukraine International Airlines (UIA) wznowią od 18 czerwca loty na trasie z Kijowa do Warszawy. Tak wynika z systemu rezerwacji narodowego przewoźnika wschodnich sąsiadów Polski.
Wylot z portu Kijów-Boryspol zaplanowano na godz. 9:55. Lądowanie na stołecznym Lotnisku Chopina przewidziano o godz. 10:30 lokalnego czasu. Rejs PS801 potrwa 95 minut. Ceny biletów rozpoczynają się od 166 złotych w klasie ekonomicznej oraz od 1395 złotych w klasie biznes.

Lot powrotny wystartuje z Warszawy o godz. 14:05. Lądowanie w porcie Kijów-Boryspol ustalono na godz. 16:35 lokalnego czasu. Rejs PS802 potrwa 90 minut. Ceny biletów również rozpoczynają się od 166 złotych w klasie ekonomicznej oraz od 1395 złotych w klasie biznes.

Ukraine International Airlines obsługują aktualnie 17 tras międzynarodowych. Kolejnych jedenaście zostanie wznowionych w najbliższych miesiącach. 8 kwietnia ruszą pierwsze rejsy do Taszkientu. Na 14 kwietnia zaplanowano inaugurację lotów do Barcelony. Dziesięć dni później wystartuje pierwszy lot do Larnaki, a 29 kwietnia do Kiszyniowa.

Oprócz opisanej wyżej Warszawy w czerwcu uruchomione zostaną połączenia do Ankary, Aten, Batumi, Delhi, Nicei, a także do Rzymu. Ponadto planowana jest również ponowna obsługa tras z Charkowa i Lwowa do Tel Awiwu oraz z Odessy do Wilna. Dopiero w trzecim kwartale bieżącego roku wrócą rejsy transatlantyckie do Toronto i nowojorskiego portu JFK.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony