Partner serwisu

UIA połączą w październiku Kijów z pięcioma miastami Europy

Rafał Dybiński 20.09.2020

UIA połączą w październiku Kijów z pięcioma miastami Europy
fot. Piotr Bożyk
Ukraine International Airlines (UIA) planują uruchomienie od 1 października pięciu nowych międzynarodowych tras. Bezpośrednie połączenia z Kijowem zyskają Bruksela, Duesseldorf, Londyn, Praga i Baku.
Linie lotnicze wschodnich sąsiadów Polski stopniowo odbudowują sieć swoich międzynarodowych tras, które na razie ograniczają się tylko do kilku średnio- i krótkodystansowych rejsów w Europie i na Bliskim Wschodzie.

UIA oferuje aktualnie z Kijowa połączenia do Amsterdamu, Dubaju, Erewania, Kairu, Mediolanu, Monachium, Paryża, Stambułu i Tel Awiwu. Ponadto z Odessy można również odlecieć do ośrodków nad Bosforem oraz Izraela. Krajowa siatka połączeń ogranicza się do lotów ze stolicy kraju do Lwowa, Chersonia, Dniepru, Charkowa oraz Odessy (mapka poniżej).Na początku przyszłego miesiąca listę międzynarodowych destynacji narodowego przewoźnika z Ukrainy wzmocnią belgijska Bruksela, niemiecka Duesseldorf, brytyjski Londyn, czeska Praga i azerskie Baku. Rozkład będzie obowiązywał do 24 października.

Jedyną planowaną transatlantycką trasą ma być w najbliższych miesiącach Toronto. Na kolejne nie zanosi się jednak zbyt szybko, o czym pisaliśmy wcześniej.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony